Polska

9 Najlepszych Klubów Tanecznych we Włocławku

Trzeba się bawić, bo dzięki temu człowiek ma szansę na to, aby odpocząć. Każdy powinien mieć takie swoje miejsce, gdzie będzie mógł wyskoczyć, aby się dobrze zabawić. Klub, bar – jakiekolwiek miejsce, gdzie leci jego ulubiona muzyka. Na szczęście, takie kluby w ogóle nie wychodzą z obiegu i wciąż są modne. Gdzie takie kluby, gdzie można usiąść i posłuchać dobrej muzyki, można znaleźć we Włocławku? Oto lista polecanych miejsc.

1. Dyskoteka Face Club Włocławek

Fajne miejsce, gdzie można znaleźć kilka salek do zabawy. Jest to dobre rozwiązanie, ponieważ dzięki temu każda z osób ma większe szanse na to, aby znaleźć miejsce, gdzie będzie mogła się pobawić. Jeżeli w danej sali jej się nie podoba muzyka, zawsze może przejść do tej drugiej i tak na odwrót. Nie można więc dziwić się temu, że tak dużo osób pojawia się w tym klubie, aby się tak dobrze bawić. Tym bardziej że właściciele zadbali również o wystrój wnętrza. śmiało można powiedzieć, że jest to impreza z prawdziwego zdarzenia.

Adres: Solna 4, Włocławek

2. Browar LOFT Music&Pub

Wiele osób żałuje tego, że jest to miejsce, które można odwiedzić tylko w piątek i sobotę. Ale może dlatego ten klub jest tak lubiany i nie brakuje chętnych osób, które chcą się tu zatrzymać. Ludzie po prostu nie mogą tak szybko nasycić się tym miejscem. Browar otwiera swoje podwoje już o godzinie 16 i aż do 3 w nocy można tu wpaść, wypić dobre piwo i drinki. Oczywiście, na miejscu zawsze znajduje się DJ, który dba o dobrą muzykę do grania. Lokal jest mniejszy, ale każdy znajdzie tu miejsce, aby usiąść i potańczyć. Parkiet może i duży nie jest, ale osobom, jakie tu przychodzą regularnie, zdaje się to w ogóle nie przeszkadzać.

Adres: Łęgska 28, Włocławek

3. Milion

Kolejna imprezownia, gdzie można się pobawić. W szczególności, że od czasu do czasu urządzane są tu koncerty na żywo. Chyba każda osoba zdaje sobie sprawę z tego, że takie zabawy są zdecydowanie lepsze i przyjemniej można się przy nich bawić. Jedna z ciekawostek to ta, że kiedyś odbywał się tu koncert jednej z najpopularniejszych grup – Akcent. Miejsca do tańczenia jest tu naprawdę całkiem sporo. Do tego uprzejma obsługa, która dba o to, aby bar dobrze funkcjonował.

Adres: Ogniowa 7, Włocławek

4. Klub „Stara Remiza”

Na pewno nie można powiedzieć, że jest to tradycyjny klub, jakie do tej pory były wymieniane. Właściwie to należy powiedzieć, że ma się do czynienia z domem kultury, gdzie urządzane są liczne imprezy kulturalne. W szczególności koncerty, jakie zawsze cieszą się dużą popularnością w tym miejscu. Do tego te historyczne, niesamowite miejsca dopełniają efektu. Warto na bieżąco zapoznać się z ofertą kulturalną Remizy, ponieważ każda osoba jest w stanie znaleźć dobrą imprezę dla siebie.

Adres: Żabia 8, Włocławek

5. Klub Lucky Star Wzorcownia Włocławek

Takie kluby jak ten doceniane są za to, że można tu nie tylko potańczyć. Tu można tak naprawdę robić wiele rzeczy i każdy wyjdzie stąd zadowolony – nawet jeżeli nie do końca lubi tańczyć. Wśród takich aktywności (jeżeli ktoś jest na nie z tańcem), to można wymienić bilard. Ewentualnie, można sięgnąć tu po kręgle. Zresztą, nie brakuje takich osób, które przychodzą tu właśnie tylko po to. Jeżeli ktoś chce, to może znaleźć dla siebie i znajomych stolik, aby tylko pogadać.

Adres: Kilińskiego 3a, Budynek D, II piętro, Włocławek

6. Klub ZAZAMCZE -CK Browar B.

Kolejne miejsce, którego nie można nazwać tradycyjnym klubem. Chodzi bowiem o to, że głównie jest to placówka edukacyjna, jaka pomaga działać różnym formacjom. Jednak znajdują oni czas i miejsce na to, aby organizować tutaj różnego rodzaju koncerty, jak również festyny, jakie są ważną częścią dla tutejszej społeczności, więc naprawdę warto tu zajrzeć, aby zobaczyć z jakimi ciekawymi propozycjami można mieć tu do czynienia.

Adres: Toruńska 87, Włocławek

7. Lord Jim Pub

Muzyki to tu można posłuchać. Jeżeli ktoś będzie chętny, to raczej może potuptać tu w miejscu, bo osobnego parkietu tu się nie znajdzie. Co jednak nie oznacza, że nie można wpaść. Warto tu przyjść, jeżeli ktoś lubi spokojniejsze klimaty. Tym bardziej że przy barze podawane są różnego rodzaju trunki, jakie są w stanie sprostać oczekiwaniom każdej osoby.

Adres: plac Wolności 20, Włocławek

8. GarageHotel

Klimatyczne miejsce, gdzie można usiąść i poczuć się bardzo swobodnie. Na dodatek można tu przyjść z rodziną i znajomymi na obiad wiedząc, że wszystkie oferowane tutaj porcje są naprawdę solidne. Obsługa zawsze staje na wysokości zadania. Często można tu usłyszeć gwar rozmów. Do tego przyjemna muzyka lecąca w tle i każdy poczuje się tutaj bardzo swobodnie. Nie ma tu miejsca do tańczenia, ale odwiedzającym zdaje się to nie przeszkadzać.

Adres: Toruńska 113, Włocławek

9. Arkadiusz kieplin

Klub nocny, który może nie jest specjalnie oznaczony. Jednak jeżeli komuś będzie na tym bardzo zależało, to z pewnością będzie wiedział, jak ma tu dotrzeć. Można tu potańczyć, ale można tu też posiedzieć i wypić dobre piwo.

Adres: Centrum Handlowe Wzorcownia, Kościuszki, Włocławek