Polska

7 Najlepszych Klubów Tanecznych w Rybniku

Rybnik to średniej wielkości miasto usytuowane w południowej części Polski, w wojewódzwtwie śląskim. Mówi się, że jest to miasto pełne konstrastów. Z jednej strony kojarzy się przede wszystkim z wydobyciem węgla, którego symbolem jest obecnie przepiękna Zabytkowa Kopalnia „Ignacy”, a z drugiej strony olśniewa pięknymi zielonymi terenami, tj. Zalewem Rybnickim. To prężnie rozwijające się miasto ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom oraz turystom z innych zakątków Polski.

Dla wielu osób największą atrakcją miasta jest jego serce w postaci pięknego rynku, na którym do dnia dzisiejszego stoi ratusz z XIX wieku. Warto jednak pamiętać, że Rybnik to także miasto z bardzo konkretną i jednocześnie zróżnicowaną ofertą dla pasjonatów nocnego życia. Które kluby zasługują na uznanie? Oto kilka wybranych propozycji.

1. Kulturalny Klub

fot. fb.com/KCKulturalnyClub

Kulturalny Klub znajduje się tuż przy rynku pod numerem 3. To jedno z tych miejsc, które w weekendy wypełniają się ludźmi pragnącymi bawić się niemal do białego rana. Niezaprzeczalnym atutem tego miejsca jest muzyka grana na żywo. Regularnie odbywają się tutaj koncerty mniej i bardziej znanych artystów z muzycznego świata, którzy doskonale wiedzą jak rozruszać tłumy gości. Lokal odznacza się bardzo przyjazną atmosferą i wysoce profesjonalnym podejściem personelu.

2. NOC

fot. fb.com/nocklub.rybnik

Noc to klub znajdujący się przy ulicy Kościelnej 6. Nazwa w dużej mierze odzwierciedla atmosferę tego miejsca, które właśnie po zmroku przeistacza się w epicentrum niezapomnianej zabawy. To nowoczesny klub, który tworzony jest przez grupę pasjonatów, doskonale zdających sobie sprawę z tego, że oczekiwania klienteli w dzisiejszych czasach są bardzo wygórowane. Całe team dokłada wszelkich starań, by zadowolić wszystkich obecnych. Do dyspozycji goście mają fantastycznie wyszkolonych barmanów oraz DJ-ów. Króluje muzyka klubowa, której po prostu nie sposób się oprzeć.

3. Face 2 Face

fot. fb.com/Face2FaceRybnik/

Face 2 Face to klub cieszący się mianem kultowego. Mieści się przy ulicy Wiejskiej 1A i dla wielu mieszkańców Rybnika stanowi jedno z najlepszych miejsc na weekendową imprezę. Wystrój lokalu jest mieszanką nowoczesności i bezpretensjonalnego designu, w którym dominuje klubowy system oświetlenia. Z pewnością nie należy do największych, aczkolwiek nie można mu odmówić klimatu. Można się tutaj spotkać z bardzo różnymi brzmieniami, a także imprezami tematycznymi. Z pewnością warto zajrzeć choć na chwilę, by skosztować tutejszych drinków.

4. Szepty

fot. fb.com/szeptyrybnik

Szepty to klub znajdujący się przy rynku pod numerem 5. To wyjątkowy klub muzyczny, który przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom dobrej i świetnie podanej muzyki. Goście wpdający „na chwilę” zachwycają się tutejszym wystrojem i atmosferą, która każe zostać na długie godziny. Na słowo uznania zasługuje również świetna ekipa barmańska, która zawsze jest gotowa przygotować spektakularne drinki i zachwycić eksperymentalnymi propozycjami.

5. Sub-Club

fot. fb.com/subclub.rybnik/

Sub-Club z pewnością nie należy do grona wielkich nowoczesnych klubów. Odznacza się nieco skromniejszym wystrojem, ale jednocześnie zachwyca rewelacyjną atmosferą, której po prostu nie sposób się oprzeć. Bezpretensjonalny wystrój sprawia, że każdy czuje się w tym miejscu swobodnie. Miejsce zyskało popularność przede wszystkim ze względu na niszową muzykę, która tutaj jest czymś absolutnie powszednim. Sub-Club znajduje się przy ulicy Józefa Piłsudskiego 4.

6. Pink Bowling & Club

fot. fb.com/pinkbowlingrybnik | AV

Pink Bowling & Club znajduje się przy ulicy Raciborskiej 16. To wyjątkowe miejsce na mapie Rybnika, które łączy w sobie cechy typowej kręgielni, salonu bilardowego oraz klubu, w którym imprezy trwają do białego rana. Odznacza się nowoczesnym wystrojem i fantastycznie przygotowaną obsługą, która zawsze gotowa jest pomóc swoim klientom. To bez wątpienia dobra przestrzeń na spotkanie z przyjaciółmi, a także na noc pełną wrażeń i niezapomnianych chwil. W lokalu na ogół puszczana jest muzyka klubowa. Zdarzają się również świetne imprezy tematyczne.

7. Ambrozja Exclusive Club

fot. fb.com/klubmuzycznyambrozja

Ambrozja Exclusive Club znajduje się przy ulicy Wojciecha Korfantego 6. To bez wątpienia jeden z najbardziej ekskluzywnych klubów w mieście i tym samym miejsce, które postawiło sobie za punkt honoru spełnianie oczekiwań wymagających klientów. Trzeba jednak dodać, że ta misja jest z powodzeniem realizowana, czego dowodem są ogromne tłumy nadciągające do Ambrozji w weekendowe wieczory. To nowoczesny klub z wyposażeniem na miarę najlepszych klubów europejskich. Odznacza się pięknym stylem glamour i unikatowym oświetleniem, które podkreśla klimat lokalu. Goście mają do dyspozycji dwa obszerne poziomy i dwa niezależne parkiety, na których królują różne gatunki muzyczne. Warto dodać, że znajdują się tutaj również wygodne loże oraz pięknie zaprojektowane strefy VIP. Zaletą są również trzy świetnie wyposażone bary wraz z wyszkoloną ekipą barmańską, która zawsze staje na wysokości zadania.