Polska

Najlepsze Kluby Taneczne w Giżycku

dj w klubie

Giżycko to niewielka miejscowość znajdująca się w północno-wschodniej części Polski, w województwie warmińsko-mazurskim. Znajduje się dokładnie pomiędzy dwoma jeziorami – Niegocin oraz Kisajno. Malownicza sceneria otaczająca miasto sprawia, iż jest ono doskonałą bazą wypadową dla wszystkich pasjonatów żeglarstwa i innych sportów wodnych. Przyciąga turystów również ze względu na rozmaite zabytki architektoniczne oraz hydrotechniczne.

Nie sposób w tym miejscu nie wspomnieć o imponującej Twierdzy Boyen pochodzącej z XIX wieku i usytuowanej na Wyspie Giżyckiej. Sporą atrakcją miasta jest średniowieczny zamek krzyżacki. Na przestrzeni lat wielokrotnie nie udawało mu się przetrwać próby czasu, dlatego obecna konstrukcja jest efektem wielkich starań ludzi odpowiedzialnych za odtworzenie jego pierwotnej formy. Giżycko to miasto, w którym historia w doskonały sposób przeplata się z nowoczesnością.

Zachwycająca przyroda sprawia, że od wielu lat stanowi miejscowość turystyczną. W tym urokliwym mieście znajdziemy również sporo miejsc, w których będzie można spędzić niezapomniany weekend lub posilić się przed kolejnymi przygodami. Które miejsca warto wziąć pod uwagę? Oto kilka wybranych propozycji.

1. Pod Pretekstem

Pod Pretekstem znajduje się przy ulicy Żeglarskiej 7/U2. Z zewnątrz lokal prezentuje się absolutnie niepozornie, aczkolwiek warto zajrzeć do środka. To miejsce urządzone w nowoczesnym stylu. Na ścianach widnieją różnego rodzaju fotografie oraz tapeta w formie skrawków starych gazet. Lokal jest dosyć obszerny, a goście mają do dyspozycji wygodne krzesła i stoliki, które rozlokowano na niemal całej powierzchni. Najważniejszym elementem Pod Pretekstem jest oczywiście świetnie wyposażony bar. Tutejsza ekipa barmańska w ekspresowym tempie przygotowuje świetne drinki. Dostępne są również różnego rodzaju piwa. W karcie znajdziemy również sporo przekąsek, które idealnie dopełnią resztę płynnego zamówienia. Warto dodać, że lokal otwarty jest również w ciągu dnia. Warto tutaj zajrzeć i skusić się na pyszną kawę. Dla osób poszukujących przestrzeni na udane spotkanie towarzyskie, Pod Pretekstem będzie jak najbardziej trafionym wyborem. Bezpretensjonalna i lużna atmosfera sprzyja udanym spotkaniom w gronie bliskich.

2. Hola Drink&Bar

Hola Drink&Bar znajduje się przy pasażu Portowym pod numerem 15. To kolejne bezpretensjonalne i klimatyczne miejsce na mapie Giżycka. Wnętrze wypełnione jest jasnym naturalnym drewnem, które subtelnie podświetlono żółtym światłem. Takie zestawienie sprawia, że całość prezentuje się bardzo przytulnie. Goście mają do dyspozycji wygodne siedzienia. Można również zamówić aromatyczną sziszę i wraz z bliskimi oddać się relaksowi w urokliwej przestrzeni. Na słowo uznania zasługuje świetnie wyposażony bar oraz ekipa barmańska, dla której nie ma zadań niemożliwych. Tutejsze drinki cieszą się bardzo dobrą sławą i nic dziwnego w tym, że w weekendy lokal jest wypełniony niemal po same brzegi. Latem otwarty jest również ogródek z parasolkami. Hola &Drink Bar to miejsce prowadzone przez ekipę, której zależy na zadowoleniu klientów. Panuje tutaj bardzo otwarta atmosfera i z pewnością jest to miejsce, w którym będzie można spotkać wielu ciekawych ludzi.

3. u Szympka

U Szympka to niewielki bar zlokalizowany przy ulicy Bohaterów Westerplatte 24. Miejsce jest prowadzone przez prawdziwych pasjonatów, którym udało się stworzyć przestrzeń przyjazną i otwartą dla każdego. Fantastyczna i niemal zawsze letnia atmosfera sprawia, że goście wracają tutaj z ogromną chęcią. Lokal urządzono w nowoczesnym stylu. Dominują wstawki z modnego aktualnie betonu, czystej cegły i drewna. Całość prezentuje się bardzo estetycznie. Goście mają do dyspozycji fantastycznie wyposażony bar oraz barmanów, którzy z chęcią opowiedzą nieco więcej na temat konkretnych drinków i alkoholi. To niewielka przestrzeń, która wypełniona jest pozytywną energią i właśnie z tego względu warto tutaj zajrzeć. Stała się ulubionym miejscem młodych ludzi, którzy pragną zanurzyć się w pozytywnej atmosferze i miłych dla ucha brzmieniach.

4. PodKładka RestoBar

PodKładka RestoBar znajduje się przy pasażu Portowym 21. To przestronny lokal urządzonym w nowoczesnym stylu. Dominuje klimat postindustrialny. Miejsce cieszy się bardzo dobrą renomą przede wszystkim ze względu na świetną ofertę kulinarną, która jest dosyć eklektyczną mieszanką różnych kuchni świata. Zjemy tutaj zarówno świetnie przygotowany ramen, jak i steki przygotowane na wzór amerykańskich. Miłośnicy japońskiej kuchni będą mogli skusić się na autorskie propozycje sushi. Sporym uznaniem cieszy się również tutejsza pizza, który w niczym nie ustępuje propozycjom od włoskich mistrzów. Goście mają do dyspozycji świetnie wyposażony bar, przy którym będzie można zamówić najlepsze drinki w okolicy oraz ekipę barmańską, która zawsze staje na wysokości zadania. Miejsce z pewnością odznacza się wysokim standardem i przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym jednostkom.

5. Pasaż Club&Food

Pasaż Club&Food znajduje się przy pasaży Portowym 9. Lokal urządzony jest w nowoczesnym klubowym stylu. Goście mają do dyspozycji wygodne loże ze skórzanym obiciem oraz obszerne stoliki. To bez wątpienia idealne miejsce na weekendowy wieczór, aczkolwiek warto zajrzeć tutaj również w tygodniu roboczym. Lokal oferuje doskonałej jakości dania. Sporym uznaniem cieszą się tutejsze burgery oraz pizza. Na słowo uznania zasługują również świetnie przygotowane drinki. Miejsce odznacza się bardzo dobrą atmosferą, która sprzyja zarówno spotkaniom towarzyskim, jak i spotkaniom biznesowym. Warto dodać, że personel zawsze stoi na straży wysokich standardów.

6. Bowling Pub

Bowling Pub znajduje się przy pasażu Portowym 2. To miejsce można śmiało nazwać kwintesencją udanego wieczoru i świetnej zabawy. Na dosyć dużej powierzchni umieszczono kręgielnię oraz stoły bilardowe. W centralnej części lokalu znajduje się świetnie wyposażony bar i personel, który gotów jest spełniać najśmielsze drinkowe zachcianki swoich klientów. Trzeba też przyznać, że przestrzeń jest świetnie zagosapodarowana. Goście, którzy pragną spędzić miło czas bez gry w kręgle, mogą skorzystać z wygodnych lóż znajdujących się w bocznych częściach.

7. Perła Marina

Perła Marina znajduje się przy al. Wojska Polskiego 39. To kolejne miejsce, które warto wziąć pod uwagę, będąc w Giżycku i pragnąć choć na chwilę oderwać się od codziennych trosk. Część lokalu jest zadaszona, a reszta znajduje się na świeżym powietrzu pod drewnianą wiatą. Miejsce odznacza się fantastycznym klimatem, aczkolwiek najlepiej zaglądać tutaj w okresie letnim. Można tutaj skosztować pysznego piwa i zrelaksować się w otoczeniu pięknej scenerii.

8. Prosto z Młynka

Prosta z Młynka nie jest ani pubem ani barem. W Giżycku to miejsce cieszy się jednak ogromnym zainteresowaniem i właściwie nie sposób się temu dziwić. Lokal znajduje się przy placu Grunwaldzkim 1 i przyciąga przede wszystkim miłośników doskonałej i doskonale przygotowanej kawy. Miejsce urządzono w nowoczesnym i przyjemnym dla oka stylu. Jest prowadzone przez prawdziwych pasjonatów, którzy są w stanie zarazić swoją miłością do kawy.