Polska

9 Najlepszych Klubów Taneczne w Giżycku

Giżycko to urokliwa miejscowość, którą można znaleźć na terenie Mazur. Kraina Tysiąca Jezior kusi przez cały rok, aby przyjechać tu na wakacje. W szczególności, jeżeli chodzi o jezioro Niegocin, gdzie można znaleźć Giżycko. To właśnie jedna z miejscowości, jaka uważana jest za letnią stolicę Polski. Czy tutejsi oraz turyści będą mieli się gdzie zabawić? Oczywiście, że tak. Jest tutaj kilka mniejszych oraz większych klubów tanecznych, jakie z pewnością trzeba będzie odwiedzić.

1. Hola Drink&Bar

Bardzo znane miejsce na terenie Giżycka. W szczególności, jeżeli chodzi o tutejszych mieszkańców. Ci wiedzą, że zawsze mogą tutaj liczyć na pyszne, kolorowe drinki, które przypominają wakacje w egzotycznych miejscach. Niektórzy przychodzą tu tylko dla drinki, a inni po to, aby się zabawić. Ci bowiem wiedzą, że zawsze można tu liczyć na doskonałą dyskotekę. Hola można znaleźć w jednym z najważniejszych miejsc na mapie giżycka, więc żadna osoba nie będzie miała problemu z tym, aby tu dotrzeć. W szczególności, jeżeli chodzi o turystów żądnych zabawy.

Adres: pasaż Portowy 15, Giżycko

2. Pod Pretekstem

Pod pretekstem dobrej zabawy można pojawić się w klubie Pod Pretekstem. Tak właśnie robi wielu mieszkańców, którzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że za barem czeka na nich uśmiechnięta obsługa. Do tego należy zwrócić uwagę na ich umiejętności, ponieważ są oni w stanie przygotować doskonałe drinki, które kuszą swoimi fantazyjnymi kolorami. Aczkolwiek, nie można także odmówić sobie tutejszych szotów, jakie mogą stanowić dobry wstęp dla kolejnych drinków, jakie będą serwowane w następnej kolejności. Klub zamyka się o 23, dlatego warto tu przyjść jak najszybciej.

3. Pasaż Club&Food

Miejsce, gdzie można zjeść. Miejsce, gdzie można wypić. Jest to miejsce, gdzie można dobrze bawić się już w ciągu dnia. Bowiem Pasaż zaprasza już od godziny 10, jeżeli tylko ktoś będzie miał na to ochotę. Co więcej, jeżeli ktoś nie może osobiście pojawić się na miejscu, zawsze może u nich zamówić jedzenie z dostawą do domu. Warto zwrócić również uwagę na wystrój tego klimatycznego miejsca, jakie czynne jest do godziny 22.

Adres: pasaż portowy 9, Giżycko

4. Port AZS Wilkasy

Miejsce, jakie ożywa w szczególności latem. Wtedy, kiedy z portu korzysta ogromna liczba turystów, jaka wynajmuje tutaj sprzęt wodny. Po zakończonym dniu, chętnie zatrzymują się oni w portowym porcie, gdzie można wypić dobre piwo lub nieco mocniejsze trunki. Jeżeli ktoś będzie tutaj sam, zawsze może być pewny tego, że spotka przyjazną duszę, jaka będzie chciała z nim porozmawiać.

Adres: ul. Niegocińska, Giżycko

5. Stranda

Właściwie można powiedzieć, że jest to miejsce, gdzie można znaleźć dla siebie nocleg w dobrej cenie w Giżycku. Nawet jeżeli ktoś nie korzysta z gościnności Strandy, może przyjść do tutejszej restauracji, aby dobrze zjeść, posłuchać dobrej muzyki i wypić równie dobre piwo, jakie zawsze serwowane jest przez uśmiechniętą obsługę. Warto zaznaczyć, że Stranda sama waży tutejsze piwo, więc tym bardziej nie można odmówić sobie tego, aby się tutaj zatrzymać.

Adres: Pierkunowo 36, Giżycko

6. Neptun Club

No cóż, Giżycko nie jest dużą miejscowością, więc znalezienie tam dyskoteki z prawdziwego zdarzenia, może stanowić nie lada problem. Jednak można znaleźć klimatyczne kluby, jakie ulokowane są w hotelach. Jednym z nich jest Neptun Club, który otwiera swoje podwoje dla wszystkich. Można tu przyjść, ale można także spróbować wybornych dań, jakie zawsze podawane są przez obsługę w lokalu, który urządzony jest w sposób nowoczesny.

Adres: al. Wojska Polskiego 35, Giżycko

7. Twierdza Boyen

Może niezbyt często urządzane są tu imprezy. Można być jednak pewnym tego, że jeżeli już coś jest robione, to z wielkim hukiem. Tak jak m.in.festiwal hip-hopowy, który urządzony był na terenie tej historycznej fortyfikacji. Nowoczesna muzyka i to klimatyczne otoczenie sprawiły, że wszystkie osoby bawiły się tutaj doskonale – o czym świadczą zadowolone opinie. Warto na bieżąco obserwować, jakie imprezy są tutaj urządzane, aby mieć wszystkie informacje zawsze pod kontrolą.

Adres: Turystyczna 1, Giżycko

8. Bar Omega

Jedno z najważniejszych miejsc, jakie można znaleźć na terenie Giżycka. Wiele osób przyznaje, że przychodzi tu już od dłuższego czasu, ponieważ doskonale zdają sobie sprawę z tego, że zawsze mogą tu coś zjeść, jak również się napić. Nie brakuje tu również turystów, którzy od wielu lat przyjeżdżają do Giżycka na wakacje i wiedzą, że w Omega smak dań i napoi nie zmienia się już od wielu lat.

Adres: Olsztyńska 4, Giżycko

9. Siwa Czapla

Tawerna, która wyróżnia się charakterystycznym klimatem. Takim typowo mazurskim, który jest idealnym dopełnieniem dla osób, jakie spędzają tutaj wakacje. Jeżeli ktoś chce zjeść coś smakowitego, to właśnie tutaj można liczyć na dania polskiej kuchni. Tym bardziej że przygotowywane są one zawsze z sercem przez obsługę. W wybrane dni można liczyć tu na dobrą muzykę, dzięki czemu czas spędzony tutaj będzie jeszcze przyjemniejszy.

Adres: Nadbrzeżna 11, Giżycko