Polska

9 Najlepszych Klubów MMA w Gdańsku i okolicy

zawodnik mma na podłodze

Warto mieć w życiu swoją pasję. Taką dzięki której będzie można się spełniać. To właśnie dzięki niej, nawet po ciężkim dniu w pracy lub w szkole, będzie chciało się działać.Jaką pasję można mieć? To wszystko już zależy od człowieka. Niektórzy odnajdują się w malowaniu, tworzeniu ciekawych rzeczy, a jeszcze inni z wielkim zaangażowaniem podchodzą do poznawania sztuk walki. Jedną z najpopularniejszych odmian jest MMA. Gdzie takie sporty walki można ćwiczyć w Gdańsku? Oto lista najbardziej polecanych klubów.

1. Złomiarz Team Gdańsk

Nazwa raczej nie pasuje do klubu, który zajmuje się sztukami walki. Można by pomyśleć, że jest to raczej miejsce, gdzie oddać można swój pojazd mechaniczny. Nic jednak z tych rzeczy. Złomiarz to miejsce, jakie prowadzone jest przez prawdziwych specjalistów – co też można odczuć na każdym kroku. Wiele osób, które przyszło tu pierwszy raz, pozostało tu po to, aby móc nabywać zupełnie nowe umiejętności. Tak, aby poradzić sobie nie tylko w przypadku MMA, ale także innych sztuk walki. Zajęcia oferowane są dla różnych grup wiekowych.

Adres: Juliusza Słowackiego 4, Gdańsk

2. Pablo Unltd, pablounltd – sporty walki, MMA, kickboxing, boks Gdańsk

Fajne, klimatyczne, gdzie można poczuć się naprawdę wspaniale. Nikt nie czuje się tu wyobcowany. Wchodząc po raz pierwszy można poczuć się tak, jakby ktoś właśnie odnalazł swoich długo nie widzianych członków rodziny. Taka przyjazna atmosfera możliwa jest dzięki instruktorom, którzy naprawdę starają się dobrze prowadzić zajęcia. Tak, aby poziom umiejętności został dopasowany do każdej osoby. Mały, lokalny klub, gdzie trenowanie jest prawdziwą przyjemnością.

Adres: Zeusa 12/5, Gdańsk

3. CrossCore Fight Gym klub sportów walki „fight Academy”

Kiedy trenowanie sprawia prawdziwą przyjemność? Wtedy, kiedy można mieć pewność, że trafia się na ludzi, którzy angażują się w to co robią. W tym klubie sportowym można na to liczyć. Zaangażowana kadra szkoleniowa zwraca uwagę na to, aby każdy był w stanie się czegoś nauczyć. Niezależnie od tego ile dokładnie ma lat i tego czy już wcześniej udało mu się nabyć jakieś umiejętności. Klub otwarty jest nie tylko na mężczyzn, ale także na kobiety.

Adres: Hynka 69, Gdańsk

4. Klub sportowy CORIA Fit & Fight Club

Chyba śmiało można powiedzieć, że jest to klub dla dużych, ale także dla małych zawodników. Dzieci czują się tu naprawdę dobrze i zawsze chętnie wracają na kolejne zajęcia. Jest to więc doskonała informacja dla tych rodziców, którzy boją się, że ich dzieci nie trafią do odpowiednich miejsc. Tym bardziej że instruktorzy tak prowadzą zajęcia, aby nauczyć wszystkich czegoś poprzez zabawę. Również zajęcia dla dorosłych są równie mocno angażujące.

Adres: Tarnowska 1E, Gdańsk

5. Szkoła Sportów Walki CHAMPION

Prawdziwa szkoła walki, która doskonale pokazuje, że tak naprawdę każdy może zostać championem. Każdy jest w stanie pokazać, że drzemie w nim prawdziwy duch walki. Zajęcia organizowane są tutaj o różnych godzinach, więc każda osoba będzie w stanie znaleźć taką, która będzie dopasowana do jej potrzeb. Do tego przestronne i klimatyzowane sale, miła kadra trenerska – czy będzie można chcieć czegoś więcej?

Adres: Traugutta 84, Gdańsk

6. Fighters Gym Gdańsk

Niezależnie od tego czy ktoś chciałby podejść do trenowani amatorsko, czy też myśli o tym, aby w przyszłości przejść na zawodowstwo – swoją przygodę ze sztukami walki można rozpocząć właśnie tutaj. W miejscu, gdzie zajęcia podzielone są na te dla dorosłych, ale także dla dzieci. Aktywność fizyczna jest ważna w każdym wieku. Ważne, żeby się ruszać – w szczególności, jeżeli ktoś na co dzień spędza długie godziny przed biurkiem. W tym klubie każdy będzie w stanie znaleźć miejsce dla siebie.

Adres: Rogalińska 17, Gdańsk

7. Knockout Fight & Gym

Nowoczesny klub sportowy, który już w dniu otwarcia zadbał o każdy element. Chodzi tu w szczególności o wyposażenie, które jest bardzo ważne do tego, aby móc rozwijać wachlarz swoich umiejętności. Na uwagę na pewno zasługuje przestronna sala, gdzie odbywają się ćwiczenia. Nawet jeżeli jednocześnie prowadzonych jest kilka treningów, nikt na pewno nie będzie sobie wzajemnie przeszkadzał. Warto się tu pojawić, aby spróbować swoich możliwości w sportach walki.

Adres: Siennicka 25, Gdańsk

8. Akademia Technik Walk

Fajne miejsce, które może stać się miejscem, gdzie dzieciaki mogą rozwijać swoją miłość do sztuk walki. Jest tu kilka grup dla dzieciaków w różnym wieku. Chociaż Akademia nie zapomina o tym, że dorośli chcą także trenować i w swojej ofercie mają także takie zajęcia. Ich zaletą jest doświadczona kadra trenerska, która nieustannie samodzielnie kształci swoje umiejętności.

Adres: Antoniego Lendziona 6, Gdańsk

9. Corpus Gym. Gdański Klub Sportów Kontaktowych. Bielecki D.

Miejsce zlokalizowane w gdańskim Brzeźnie. Łatwo tu dojechać – nawet komunikacją miejską, ponieważ w odległości kilkudziesięciu metrów od klubu, znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe. Fajny klub z dobrymi trenerami.

Adres: Ignacego Krasickiego 7B, Gdańsk