Polska

8 Najlepszych Klubów Tanecznych w Mielnie

Mielno to bez wątpienia jedno z tych miast, które zwłaszcza latem przyciągają młodych ludzi pragnących cieszyć się niezapomnianymi imprezami w zachwycającej scenerii. Znajduje się w północno-zachodniej części Polski, w województwie zachodniopomorskim i od lat stanowi mekkę dla osób, dla których dobra zabawa to podstawa. Wbrew powszechnym przekonaniom Mielno to miasto, które może poszczycić się niezwykle ciekawą ofertą również poza letnim sezonem. Oferuje dostęp do wielu fantastycznych klubów, które słyną z imprez na najwyższym poziomie. Które kluby warto odwiedzić w pierwszej kolejności?

1. Bajka Club & Lounge

fot. fb.com/bajkamielno

Klub znajduje się przy ulicy Nadbrzeżnej 1. Nie ulega wątpliwościom, że to jedno z tych miejsc, które mają szansę zachwycić nawet najbardziej wymagających gości. Klub zaaranżowany jest w bardzo nowoczesnym stylu. Dodatkowym atutem jest fakt, iż znajduje się tuż przy głównym wejściu na plażę. Lokalizacja nie jest jednak jedyną zaletą tego miejsca. Właściciele regularnie organizują w tym miejscu tematyczne imprezy z udziałem najlepszych DJ-ów. Króluje muzyka house, choć nie jest to reguła. Na terenie klubu znajduje się również strefa VIP, która z pewnością przypadnie do gustu osobom poszukującym pierwiastka luksusu. Na miejscu zawsze można liczyć na wykwalifikowaną i niezwykle miłą obsługę, która zawsze staje na wysokości zadania i serwuje wyjątkowo dobrze przygotowane drinki.

2. Fresh Club Mielno

fot. fb.com/freshmielno

Znajduje się przy ulicy Wojska Polskiego 2. Miejsce odznacza się nowoczesnym wystrojem i doskonale przygotowaną obsługą. Goście mają do dyspozycji sporych rozmiarów parkiet, trzy świetnie wyposażone bary oraz loże VIP-owskie. Klub regularnie organizuje imprezy prowadzone przez najlepszych DJ-ów. To zdecydowanie miejsce, które zasługuje na najwyższe słowo uznania. Dobra zabawa jest dla organizatorów imprez największym priorytetem.

3. Jungle Club Mielno

fot. fb..com/jungleclubmielno

To kolejny godny zainteresowania klub znajdujący się przy ulicy Wojska Polskiego 2B. Miejsce posiada świetny parkiet, a właściciele regularnie zapraszają do współpracy niezawodnych DJ-ów. To zdecydowanie miejsce, które spełni oczekiwania osób pragnących zatracić się we wspaniałej zabawie.

4. Disco Plaza Mielno

fot. fb.com/klubplazamielno

Znajduje się przy ulicy Wojska Polskiego 2A, a zatem w miejscu, w którym mieszczą się najlepsze kluby w mieście. To kolejny już klub na mapie Mielna, który przyciąga miłośników głośnej i niekończącej się zabawy przy akompaniamencie najlepszej klubowej muzyki. Goście mają do dyspozycji duży parkiet oraz świetnie wyposażony bar.

5. Centrala Artystyczna

Zdjęcie ilustracyjne fot. Louis Hansel | Unsplash

Również znajduje się w Koszalinie. To miejsce, które zachwyci osoby ceniące sobie przebywanie w otoczeniu artystycznych dzieł. To wyjątkowa klubokawiarnia, choć odbywają się tutaj regularne potańcówki. Zdecydowanie warto zajrzeć, by nieco się rozerwać, ale również spędzić miło czas z przyjaciółmi przy stole.

6. Klub Muzyczny Kosmos

fot. fb.com/KlubKosmos

Klub Muzyczny Kosmos również znajduje się w pobliskim Koszalinie. Znajduje się przy ulicy Stefana Okrzei 3. To miejsce, w którym poza fantastycznie przygotowanym parkietem do tańczenia znajdziemy również stoły bilardowe i kręgielnię. Dominuje muzyka klubowa, która dosłownie w mgnieniu oka porywa do tańca. Nowoczesny wystrój oraz najwyższe standardy sprawiają, że jest to miejsce, obok którego nie sposób przejść obojętnie.

7. Klub Prywatka

fot. fb.com/prywatkakoszalin

W Koszalinie znajduje się także fantastyczny klub Prywatka. Mieści się przy ulicy Władysława Andersa 22 i dla wielu osób szukających niezapomnianych wrażeń jest jedynym słusznym wyborem. To lokal, który poniekąd przenosi nas do minionych już czasów, w których prywatki stanowiły najlepszą formę rozrywki. Goście mają do dyspozycji wygodne loże znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie ze sporych rozmiarów parkietem. Nieopodal znajduje się z kolei scena, na której zwykle urzęduje jeden ze świetnych DJ-ów zatrudnianych przez właściciela. Nieco eklektyczny wystrój z pierwiastkiem nowoczesności sprawia, że każdy czuje się w tym miejscu swobodnie.

8. Trokadero

fot. fb.com/trokadero.koszalin

Ogromnym uznaniem cieszy się koszaliński klub Trokadero. To klub muzyczny odznaczający się fantastycznym nowoczesnym wystrojem. Jest doskonale podświetlony, a dzięki temu w środku zawsze panuje iście imprezowy i jednocześnie intymny nastrój. Ogromny parkiet pomieści bardzo wielu entuzjastów muzyki puszczanej na żywo. Na straży niemal zawsze stoi ceniony DJ Daro oraz wsparcie w postaci DJ-a Majkela oraz Deegee. Choć miejsce niemal zawsze jest pełne, to jednak warto zajrzeć, by doświadczyć niepowtarzalnego klimatu tego klubu. Nie bez powodu mówi się, że Trokedaro to obowiązkowa pozycja na liście każdego, kto pragnie zatracić się w dobrej zabawie na długie godziny.