Polska

Najlepsze Kluby Gejowskie w Gdańsku

kluby gejowskie gdańsk
Zdjęcie poglądowe – stockowe. Pozowane przez modeli

Kluby gejowskie cieszą się dużą popularnością. Nie ma się czemu dziwić, bo to właśnie w takich miejscach osoby LGBT nie muszą się niczego wstydzić. Świat jest coraz bardziej otwarty, więc i takich imprez nie brakuje na mapach różnych miast. Co nie oznacza, że tylko geje mogą odwiedzać takie miejsca. W takich klubach tanecznych mogą bawić się wszyscy. Jeżeli ktoś ma otwarty umysł, jak najbardziej może udać się tam na imprezę.

1. Ciasna dziupla

Miejsce, które znajduje się nieco na uboczu. Jednak nie można powiedzieć, że jest to miejsce, które nie ma klientów. Wręcz przeciwnie, jest kilka takich osób, które ciasną dziuplę odwiedzają chętnie. Tym bardziej że obsługa jest tu na plus. Podobnie jak serwowane napoje i jedzenie. Kelnerzy i inne osoby z obsługi zawsze dążą do tego, aby ewentualne sytuacje problemowe zostały rozwiązane jak najszybciej na korzyść klienta.

Adres: Pomorska 3, Gdańsk

2. HAH Gdańsk

Można powiedzieć, że jest to jedyny taki klub na mapie Gdańska. Warto jednak dodać, że na mapie Polski znaleźć można kilka takich lokali, które należą do tej sieci. Jeżeli więc komuś będzie zależało na naprawdę dobrej zabawie, może się zorientować w jakich innych miastach można je znaleźć. Tym bardziej że HAH to miejsce, jakie otwarte jest na wszystkich. LGBT bawią się tu na równych prawach z osobami o odmiennej orientacji.

Adres: Malarzy 86 B, Gdańsk

3. Bunkier

Miejsce, które już z zewnątrz wprawia w zachwyt. Chodzi bowiem o to, że klub został umiejscowiony w schronie przeciwlotniczym. Budynek jest imponujący. Jednak liczy się głównie to, co można znaleźć wewnątrz. Dokładnie mówiąc jest tu imprezownia, gdzie można przyjść od środy do niedzieli. W pozostałe dni lokal jest zamknięty. Warto również zapoznać się z poszczególnymi godzinami otwarcia, ponieważ różnią się one między sobą.

Adres: Olejarna 3, Gdańsk

4. Cooltura Okopowa 7

Designerski klub, który oczekuje od swoich klientów tego, że faktycznie zależy im na dobrej zabawie. Tylko w ten sposób można stworzyć wspaniały klimat, który sprawia, że humor poprawia się tutaj już od wejścia. Warto tu zajrzeć, jeżeli ktoś ma ochotę na drinka, który zostanie przyrządzony przez ekipę kocurów stojącą za barem. Już niejedna osoba przekonała się, że w takim klubie nie ma rzeczy niemożliwych. Tutaj naprawdę może przydarzyć się wiele.

Adres: Okopowa 7, Gdańsk

5. Pub Red Light

Klimatycznie urządzone wnętrza. Jak sama nazwa mówi, tutaj rządzi czerwone światło, które buduje tutejszy klimat. Można pojawić się tutaj każdego dnia już o godzinie 14. Red Light działa do późnych godzin nocnych. Pub można znaleźć w centralnej części miasta, więc nikt nie będzie miał problemu z jego odnalezieniem. Warto tu przyjść na piwo, ale nie tylko. W lokalu podawane są solidne burgery, które wśród przyjezdnych osób zawsze robią ogromna furorę.

Adres: Piwna 28/31, Gdańsk

6. Parlament

Tu człowiek odżywa. Niezależnie od tego czy ktoś jest zmęczony po całym dniu pracy, nauki. Tutaj człowiekowi powraca energia i będzie chciał się bawić do białego rana. Za muzykę odpowiedzialny jest DJ, który tak czaruje, że na parkiecie zawsze znajduje się ogromna ilość. Ze spokojem, każdy bowiem będzie mógł dołączyć do tańczących. Tak, aby poczuć ten niesamowity klimat. Warto zapoznać się z drinkami, które podawane są na barze przez utalentowaną obsługę.

Adres: Świętego Ducha 2, Gdańsk

7. Tkacka Music Club

Na co tu można liczyć? Na prawdziwe, muzyczne doznania „od ciepłych, eleganckich brzmień R’N’B, przez House po Urban Music oraz aktualne hity”. Klub ma swoich stałych rezydentów, ale często przyjeżdżają tutaj inni DJ’e. I to nie tylko z Polski, ale również z innych krajów. Klub jest urządzony w eleganckim, minimalistycznym stylu. Warto się tu pojawić, aby móc się dobrze zabawić. Tym bardziej że w weekendy można liczyć tu na imprezy do białego rana.

Adres: Tkacka 9, Gdańsk

8. EZO Night Club Gdańsk

Chyba śmiało można powiedzieć, że ma się do czynienia z miejscem, które pachnie nowoczesnością. Świadczy o tym chociażby wystrój tego lokalu. Obsługa dba o to, aby klub był na bieżąco sprzątany, co wpływa także na pozytywny odbiór przez odwiedzających. W klubie można liczyć na smaczne drinki alkoholowe i nie tylko. Z obsługą można swobodnie porozmawiać, a także zamówić taniec na rurze. W EZO każda osoba jest mile widziana.

Adres: Lektykarska 3, Gdańsk

9. Club Echo

Dyskoteka z prawdziwego zdarzenia. Na co można tu dokładnie liczyć? Na pewno na dużą ilość kolorów. Tzn. świateł, które puszczane są podczas każdej szalonej imprezy. Do klubu można dojechać własnym samochodem, ale także komunikacją miejską. Już na wejściu można natknąć się na uśmiechniętą obsługę, która zawsze służy pomocą w razie jakichkolwiek problemów. Dzięki temu można być pewnym tego, że każda osoba jest tu mile widziana.

Adres: Wały Jagiellońskie 2/4, Gdańsk

10. Red Doog Salon

Mały klub. Można się tu poczuć jak u kogoś z rodziny przychodząc tu na wizytę. Rozmowy prowadzone są tu po cichu, aby goście nie musieli sobie wzajemnie przeszkadzać. Klimatyczne miejsce.

Adres: Długa 45, Gdańsk