Polska

10 Intrygujących atrakcji dla dzieci w Kątach Rybackich

fot. Zala / Wikipedia

Każdy z nas czeka na urlop, ponieważ jest to czas, w którym możemy odpocząć od problemów związanych z pracą oraz zrelaksować się.

Zanim jednak wyjedziemy na urlop musimy dobrze go zaplanować, aby nasz wyjazd okazał się sukcesem. Jest to szczególnie duże wyzwanie dla osób, które podróżują z dziećmi, ponieważ maluchy nie dadzą rady wysiedzieć wiele godzin na plaży bez żadnych dodatkowych atrakcji.

Właśnie z tego powodu chcielibyśmy przedstawić wam kilka miejsc w Kątach Rybackich, które warto odwiedzić razem z dziećmi.

Być może dzięki temu planowanie przez was wyjazdów wakacyjnych będzie dużo łatwiejsze i wszyscy członkowie rodziny będą świetnie bawić się w ciągu tych kilku dni odpoczynku.

1. Piracka Zatoka

Miejsce to jest istnym rajem dla dzieci. Jest to jeden z największych parków z dmuchanymi zamkami i zjeżdżalniami. Wybierając się tam masz gwarancję uśmiechu na twarzy twojego dziecka przez cały dzień.

2 Park Linowy Zegarowscy

Atrakcja dla całej rodziny. To właśnie tu możecie sprawdzić swoją odporność na stres oraz możliwości waszego organizmu w trakcie pokonywania kolejnych tras na wysokościach. Świetnie bawić będą się tu osoby w każdym wieku.

3. Indiańska Wioska

Ciekawa atrakcja dla rodzin z dziećmi. Jest to nie tylko świetna rozrywka, ale również źródło ciekawej wiedzy na temat życia Indian.

4. Lunapark w Krynicy Morskiej

Lunapark w Krynicy Morskiej kolejne miejsce, które z radością odwiedzać będą dzieci. To właśnie najmłodsi członkowie naszej rodziny będą czerpać największą rozrywkę z licznych kolejek górskich, które możemy tu znaleźć.

5. Poszukiwacze Zaginionego skarbu bursztynowego

Poszukiwacze Zaginionego skarbu bursztynowego jest to gra drużynowa polegająca na poszukiwaniu skarbu na terenie miasta Mikoszewo. Sam opis tej atrakcji brzmi interesująco, jesteśmy pewni, że zabawa ta jest równie ciekawa.

6. Minigolf

Rodziny, które lubią spędzać czas aktywnie na świeżym powietrzu powinny w trakcie urlopu zaplanować wyjazd do Krynicy Morskiej oraz skorzystanie z oferty jakie daje nam pole do minigolfa. Jest to świetna rozrywka dla osób w każdym wieku.

7. Rodzinny Park Rozrywki „Art” Inwazja Owadów

Jest to niespotykana atrakcja dla rodzin z dziećmi. Oferta tego parku jest naprawdę ciekawa, a dodatkowo może dostarczyć nam ogromną ilość wiedzy na temat życia owadów.

8. Pasieka u Strusi

Pasieka u Strusi miejsce, w którym możemy zobaczyć z bliska największe ptaki żyjące na świecie. Kolejna atrakcja, która pozwoli nam połączyć przyjemne z pożytecznym.

9. Buffalo Bill – ośrodek jeździecki

Buffalo Bill – ośrodek jeździecki warto wybrać się tu z dziećmi, ponieważ możliwość bliskiego obcowania z końmi będzie świetną rozrywką oraz możliwością zrelaksowania się wszystkich członków rodziny.

10. Mini ZOO w Jantarze

Spędzając czas w Kątach Rybackich warto zorganizować krótką wycieczką do mini Zoo, gdzie wspólnie z rodziną będziecie mogli zobaczyć z bliska wiele ciekawych zwierząt.