Polska

Iluzja Park – Daj się zaskoczyć

iluzje zakopane

Iluzja park to świetne miejsce dla rodzin z dziećmi i nie tylko. Czasami miałem wrażenie ze dorośli lepiej bawią się od dzieci. Warte swojej ceny. Fantastyczna zabawa dla całej Rodziny.

Dużo ciekawych atrakcji, i jest nie tylko iluzja w formie obrazków tj. pioruny o mocy 2 000 000 volt, sale luster, znikające przedmioty, świetne malowidła. Można poczuć intensywną siłę wiatru halnego (wieje 156km/h), czy przeprowadzić kilkanaście eksperymentów.

Co pół godziny są pokazy które nie są do samodzielnego wykonania. Warto odwiedzić i spędzić więcej niż godzinę czasu żeby na spokojnie spróbować wszystkiego.

Budynek

Ponadstuletni budynek Dworca Tatrzańskiego przy Krupówkach zamienił się w „Park Iluzji”. To jeden z najbardziej charakterystycznych budynków blisko Krupówek.

Jest tutaj wiele atrakcji, które opierają się na prawach fizyki, optyki oraz iluzji. Szczególnie interesujący jest generator piorunów obok którego stoi makieta Giewontu z krzyżem. Warto wspomnieć o tym, że jest to bezpieczne. Całość znajduje się w pomieszczeniu, które jest oddzielone szybami pancernymi.

Elekrtyczność

W parku Iluzji można znaleźć sporo atrakcji, które opierają się na optyce, czy załamaniu światła itd.  Na przykład studnia, w której nie widać dna, czy znikająca ręka.

Na miejscu jest wiele obrazów na ścianach, które dadzą złudzenie, jakby osoba fotografowana, była częścią tych obrazów.

Polecam dla dużych i małych.

Cennik

Bilet normalny 35zł

Bilet ulgowy 30zł

Rodzinny (2+1) 80zł

Adres: Krupówki 12 (Dworzec Tatrzński)

Tel: 506 278 860

Adres strony www: zakoatrakcje.pl/atrakcja/iluzja-park/

zakoatrakcje reklama