5 najlepszych miejsc na urodziny dla dzieci w Stargardzie

urodziny dla dzieci stargard

Stargard może się pochwalić licznymi atrakcjami, wśród których nie brakuje tych skierowanych do maluchów. W jakich miejscach można urządzić ciekawe przyjęcie urodzinowe dla dzieci? Oto 5 sprawdzonych obiektów.

1. Muzeum Archeologiczno-Historyczne

Urodziny w muzeum? Brzmi ciekawie! Dzieci, które skorzystają z takiej propozycji, z pewnością nudzić się nie będą. W Muzeum Archeologiczno-Historycznym mogą spędzić czas w murach wiekowej bastei, wcielić się w rolę czarodzieja lub odkrywcy, a przede wszystkim świetnie bawić się z rówieśnikami. „Urodziny na książęcym dworze”, „Urodziny w Szkole Magii” lub „Zwariowane laboratorium” – oto wybrane propozycje, na jakie można postawić w tym miejscu.

2. Stargardzkie Centrum Nauki FILARY

Stargardzkie Centrum Nauki FILARY to dobre miejsce dla małych miłośników nauki, na których czeka tu wiele ciekawych wystaw i warsztatów. W miejscu tym można również zorganizować urodzinowe przyjęcie, podczas którego można zwiedzić wystawę z edukatorem oraz skorzystać z poczęstunku w odpowiednio udekorowanej sali.

3. Family Center

Family Center to dobre miejsce dla aktywnych dzieci, które lubią spędzać czas przy muzyce. Można tu skorzystać z ciekawych zajęć sportowych lub ogólnorozwojowych, nad przebiegiem których czuwają doświadczeni animatorzy. Urodziny można poszerzyć o lekcję tańca oraz liczne konkursy, można też zorganizować poczęstunek, w którym znajdą się ulubione dziecięce przysmaki.

4. Fikołek – sala zabaw dla dzieci

Fikołek to miejsce chętnie odwiedzane przez dzieci, które lubią dobrą zabawę. Nie brak tu atrakcji dla najmłodszych, na których czekają liczne zabawki oraz ciekawe zajęcia z animatorami. W miejscu tym można również skorzystać z sali urodzinowej i poczęstunku, gier z opiekunami  oraz licznych niespodzianek, dzięki którym przyjęcie stanie się jeszcze ciekawsze.

5. Bawialnia Tygryskowo

Bawialnia Tygryskowo to moc zabawy oraz szansa udziału w kreatywnych warsztatach. To również szereg ciekawych propozycji urodzinowych, dzięki którym mali solenizanci i ich goście nie będą się nudzić. Czeka tu kilka pakietów, dzięki czemu można dopasować scenariusz imprezy do wieku i zainteresowań dziecka.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.