Polska

8 Najlepszych Klubów Tanecznych w Gliwicach

Gliwice to średniej wielkości miasto znajdujące się w południowej części Polski, w województwie śląskim. To niepozorne miasto ma sporo do zaoferowania zarówno mieszkańcom, jak i osobom przyjezdnym. W Gliwicach znajduje się przecież przepięknie zaaranżowana palmiarnia, w której można podziwiać zarówno florę z najróżniejszych zakątków świata, jak i faunę.

Miasto może pochwalić się także fantastycznym miejscem w postaci Kolejkowa, czyli kolejowego świata przedstawionego w formie perfekcyjnie wykonanych miniatur. Miasto posiada również niezwykle ciekawą ofertą skierowaną do tych osób, które pragną po zmroku cieszyć się niezapomnianą zabawą i najlepszą klubową muzyką. Jakie kluby warto odwiedzić? Przedstawiamy kilka wybranych propozycji.

1. CLUB 80 music club

fot. fb.com/Club80.Gliwice

CLUB 80 music club znajduje się przy ulicy Stanisława Dubois 22. To nowocześnie urządzona przestrzeń, choć królują w niej rytmy z minionych już epok. Goście mają do dyspozycji fantastycznie przygotowany personel, świetnie wyposażony bar oraz dwadzieścia wygodnych lóż, w których będzie można złapać oddech po niekończących się tańcach. To jedyne takie miejsce w Gliwicach, w którym króluje muzyka lat osiemdziesiątych. Warto dodać, że w klubie regularnie są organizowane także imprezy w stylu włoskim.

2. Klub studencki „Spirala”

fot. fb.com/spiralaklub | Marcin Kaniak

Klub studencki „Spirala” to bez wątpienia jedno z tych miejsc, które warto wziąć pod uwagę, poszukując dobrej zabawy w Gliwicach. Znajduje się przy ulicy Pszczyńskiej 85. Wewnątrz panuje nieco kameralna atmosfera, a to za sprawą wystroju, w którym dominuje czysta cegła. Niezaprzeczalną zaletą tego miejsca jest fakt, iż muzyka jest grana tutaj na żywo. Zapraszani są mniej i bardziej znani artyści. Lokal przypadnie do gustu osobom, które cenią sobie dobrą muzykę i bezpretensjonalną atmosferę.

3. Music Club B4

fot. fb.com/MusicClubB4

Music Club B4 znajduje się przy ulicy Studziennej 3/5. To jedno z tych miejsc, w których będzie można zrelaksować się w towarzystwie shishy, a także bawić do białego rana przy akompaniamencie fantastycznej muzyki klubowej. Bez wątpienia jest to jeden z największych klubów muzycznych w Gliwicach. Dla wielu osób jest jedynym słusznym wyborem i właściwie nie sposób się temu dziwić. Goście mają do dyspozycji świetną ekipę barmańską, spory parkiet oraz fantastyczną atmosferę. To idealna przestrzeń dla osób poszukujących klubów w Gliwicach, w których zdają się nigdy nie kończyć.

4. Mardi Gras

fot. fb.com/ClubMardiGras

Mardi Gras to kolejne miejsce na gliwickiej mapie, któremu warto się przyjrzeć z bliska. Nowoczesny klub zachęca pięknym wystrojem wnętrz, a także wspaniałą atmosferą, obok której nie sposób przejść obojętnie. Zachwycająca aranżacja nadaje całości nieco luksusowego charakteru. To miejsce, w którym można napić się cudownych drinków przygotowywanych przez doświadczonych barmanów, zjeść i potańczyć do najlepszej muzyki klubowej.

5. Klub Muzyczny Siódemka

Klub Muzyczny Siódemka znajduje się przy ulicy Dworcowej 50-52. To miejsce, w którym dobra zabawa zdaje się być największym priorytetem. Panuje tutaj bezpretensjonalna atmosfera, której po prostu nie sposób się oprzeć. Jest to idealna przestrzeń dla osób, które uwielbiają bawić się przy dobrej muzyce i dobrych drinkach. Regularnie odbywają się tutaj również koncerty rozmaitych artystów.

6. Club Hemingway

fot. fb.com/clubhemingwaygliwice

Club Hemingway to bez wątpienia miejsce, które ma szansę zachwycić gości o bardzo zróżnicowanych preferencjach. Na pierwszy rzut oka wygląda jak jeden z klimatycznych pubów londyńskich, w których dobry trunek to podstawa. Byłoby jednak niesprawiedliwością poprzestać na świetnie wyposażonym barze. W tym przypadku mamy do czynienia z miejscem o niepowtarzalnym klimacie. Zachwycająca lokalizacja oraz wystrój zachwycają już od pierwszej sekundy. Regularnie odbywają się tutaj muzyczne imprezy, w których po prostu warto uczestniczyć.

7. Klub Muzyczny Babilon

Babilon znajduje się przy ulicy Świętojańskiej 35. Odznacza się niezwykle przytulnym wystrojem, w którym nie brakuje starych mebli. To miejsce, w którym zawsze można się delektować dobrą muzyką. Na słowo uznania zasługuje również świetna obsługa, która zawsze dba o dobrą atmosferę.