10 najlepszych miejsc serwujących burgery w Ustce

burgery ustka

Ustka to jedno z najpiękniejszych miejsc na terenie Polski. To istny raj dla każdego turysty, zarówno pod kątem wypoczynku, jak i również zwiedzania. Dlaczego? Ponieważ znajduje się tam tyle zabytków i pięknych miejsc, że za jednym przyjazdem zobaczyć wszystkiego się po prostu nie da. Ale Ustka to także miejsce, gdzie można zjeść naprawdę dobrego hamburgera. I to nie w jednym miejscu, bo lokali z tymi pysznymi mięsnymi cudami, jest w Ustce naprawdę sporo. Dlatego bezapelacyjnie warto zapoznać się z tymi najlepszymi z nich, by wybrać właśnie tę knajpę, która będzie dla nas w tej kwestii idealna.

1. Burger&Zapiekanki

Pierwszym miejscem, jakie bezsprzecznie warto odwiedzić, by zjeść pysznego burgera, jest „Burger&Zapiekanki”. Lokal ten nie należy do tych największych, ale na pewno jest jednym z tych najbardziej urokliwych. No i rzecz jasna jednym z tych, które serwują jedne z najpyszniejszych burgerów na terenie całej Ustki.

2. Restauracja Xmodar

Miejsce, które bezapelacyjnie serwuje te największe burgery na terenie Ustki. Chociaż w przypadku tego lokalu słowo największe nie pasuje, gdyż one są po prostu kolosalne. Kto nie wierzy, to powinien się o tym przekonać na własne oczy. Sposób jest jeden. Wybór właśnie tego miejsca na skosztowanie hamburgera.

3. Dock Bar

Zdecydowanie jedno z najpiękniej położonych miejsc, gdzie można skosztować przepysznych hamburgerów. Widok na cudowne morze podczas smakowania doskonale przyprawionego burgera sprawia, że taka chwila zostaje w człowieku na wiele długich lat. Absolutny top na terenie Ustki.

4. Restauracja Weranda

Innym miejscem, które jest szczególnie oblegane przez turystów, jak i mieszkańców Ustki, jest „Restauracja Weranda”. Co sprawia, że jest tak lubianym miejscem? Bardzo duży wpływ mają podawane tam hamburgery. Są one doskonale przyprawione i pełne wielu smakowitych dodatków, co sprawia, że znajdują się one w czołówce tych najlepszych w Ustce.

5. Bar Papaj

Kolejne cudownie położone miejsce, znajdujące się na promenadzie. Ale nie samym położeniem owy bar zyskał takie uznanie. To serwowane tam burgery sprawiają, że owy lokal staje się coraz bardziej znany. Miła obsługa, doskonały smak. Nic, tylko degustować.

6. Verde Rucola

Jedno z najbardziej znanych i najbardziej lubianych miejsc w Ustce, jeśli chodzi o serwowanie burgerów. Klienci chwalą sobie przede wszystkim świetną obsługę, która w połączeniu z doskonałą burgerową kuchnią, tworzą doskonałe połączenie. Będąc w Ustce, tego miejsca przegapić po prostu nie można.

7. Laguna Marine Food&Drink

Wszyscy pasjonaci ogromnych hamburgerów, dla których liczy się im więcej, tym lepiej, koniecznie powinni udać się do „Laguna Marine Food&Drink”. Dlaczego? Ponieważ w Ustce, to jedno z najlepszych miejsc po tym właśnie kątem. Ale nie tylko wielkość robi tu ogromne wrażenie. Także pod kątem smaku jest to miejsce po prostu rewelacyjne.

8. Chicken King

Kolejne z miejsc szczególnie chętnie odwiedzanych przez turystów. Już sama nazwa lokalu jest dla nich zachęcająca, ale to dopiero serwowane przez nich burgery robią na nich ogromne wrażenie. Warto zajrzeć tu nawet na chwilę, by poczuć klimat tego miejsca.

9. Restauracja Syrenka

Tu również klienci mogą liczyć na naprawdę spore burgerowe porcję. Na szczególną uwagę zasługuje również tam świetna obsługa, co zdecydowanie jeszcze bardziej umila wizytę w owym miejscu.

10. Restauracja Wenecja

Miejsce szczególnie zachwalane przez miejscowych. Wspaniały klimat, piękne wnętrze i fantastyczne burgery, które są idealnie przyprawione. To wszystko sprawia, że i to miejsce warto mieć na uwadze podczas swojej wizyty w Ustce.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.