Polska

Gdzie Dobrze Zjeść w Kudowie-Zdroju

smaczne jedzenie

Zatrzymując się na wypoczynek w Kudowie-Zdroju, wielu z nas zapewne zada sobie pytanie, gdzie w okolicy można dobrze zjeść. Z pomocą przychodzi utworzony ranking najlepszych restauracji w tym mieście, uwzględniający różne kuchnie świata, w zależności od preferencji danej osoby.

Retro

fot. fb.com/RetroKudowa

Restauracja położona w pobliżu Parku Zdrojowego, w której klienci mogą skorzystać z ogromnego wyboru dań. Serwowane są tam między innymi: steki, sałatki, zupy, a także danie mięsne oraz jarskie. Odwiedzający znajdą tam również burgery czy makarony.

Restauracja Cafe Domek

fot. fb.com/cafedomek

Odwiedzając Kudowę-Zdrój warto zajrzeć do urokliwie zaaranżowanego lokalu znajdującego się przy jednej z głównych ulic w tamtejszym mieście, a mianowicie Zdrojowej. Dania sterowane tam przyciągają nie tylko swoim smakiem, ale również wyglądem. Klient oprócz standardowych posiłków podawanych w restauracjach może skorzystać z opcji, jaką są potrawy regionalne.

Cudova Bistro

fot. fb.com/CudovaBistro

Dla wielbicieli pizzy znakomitym wyborem będzie Cudova Bistro. Można tutaj zjeść taką w wersji fit, gdyż jest ona robiona na razowym cieście. Restauracja ta jednak nie ukierunkowała się tylko na jedną potrawę. Oprócz pizzy goście posmakują tutaj również burgerów i przeróżnych domowych dań. Budynek bistra zlokalizowany jest na ulicy Zdrojowej.

Smażalnia ryb u Andrzeja

fot. fb.com/SmazalniaUAndrzeja

Chcąc spróbować najlepszych ryb w okolicy, warto udać się do Smażalni ryb u Andrzeja. Można zjeść tutaj różne rodzaje, pod różnymi postaciami. Restauracja znajduje się w spokojnej okolicy, a jej dodatkowym autem jest otwarcie w każdy dzień tygodnia. W sezonie letnim właściciele przygotowali dla klientów rozrywkę, jaką jest samodzielne łowienie pstrąga.

Sjesta

fot. fb.com/sjestakudowa

Wspominając o Kudowie-Zdroju, nie można zapomnieć o restauracji pod nazwą Sjesta. Jest to miejsce ukierunkowane na spędzenie czasu w rodzinnym gronie. Oprócz sympatycznej atmosfery właściciele zadbali także o różnorodność posiłków. Gdyż jak sami twierdzą ich menu to kulinarna podróż dookoła świata. Ponadto pomyśleli oni również o osobach unikających produktów mięsnych i bogatych w gluten.

Restauracja Markury

fot. fb.com/restauracjamerkurykudowa

Jest to jeden z najmłodszych lokali w Kudowie-Zdroju, jednak niemniej ważny. Elegancja, uporządkowanie oraz dokładność to słowa, które doskonale oddają to, w jaki sposób przygotowywane są tam posiłki. Spoglądając do menu, można zauważyć tam: pizze, makarony, burgery czy też tradycyjne dania. Zlokalizowana przy ulicy Zdrojowej z pewnością przyciągać będzie klientów w różnym wieku.