10 Najlepszych Restauracji w Dusznikach Zdroju

źródło: Jacek Halicki / Wikipedia

Niniejszy artykuł został poświęcony restauracjom w miejscowości Duszniki Zdrój.

Miejscowość ta znana z wód mineralnych. Znajduje się tu Muzeum papiernictwa. Znany Fryderyk Chopin pozostawił tu swoje ślady. Atrakcją jest Dworek Chopinowski. I jeszcze jedna ciekawa atrakcja to kolorowa fontanna.

Lista restauracji:

1. Restauracja Dobre Smaki
2. Restauracja Dzień Dobry Cafe
3. Restauracja Hospoda Ceska
4. Restauracja Decompresja w Hotelu SPA
5. Restauracja Cukier Puder
6. Restauracja Wellness and SPA Werona
7. Restauracja Kaskada
8. Restauracja Parkowa
9. Restauracja Pod Złotym Kasztanem.
10. Restauracja Karczma Gryglówka.

Pyszne jadło, atrakcyjne obiekty

Duszniki to wysokiej jakości restauracje. Oferują pyszne jedzenie turystom. Dobre Smaki ma w ofercie koktajle, drinki tropikalne, orzeźwiające i owocowe. Oprócz napojów, menu wzbogacone o sosy zimne i ciepłe. Znajdziemy tu typowe amerykańskie potrawy. Wszystko świeże, przyprawione do smaku, przystrojone bazylią i nie tylko.

Dzień Dobry Cafe, to świetny wystrój, przyjemne pozytywne myślenie, przy tak eleganckim wystroju. Nic tylko zawitać do restauracji. Poobiedni obiad warto zakończyć pysznym deserem, lekką słodką przekąską. Nie zabraknie tu świeżej kawy. Chwila relaksu, odejście myślami od codziennych spraw.

Hospoda Ceska, typowa kuchnia czeska, europejska i wegetariańska. Kuchnia czeska z tego względu, że Duszniki znajdują się na trasie do granicy z Czechami. Dlatego też i w Polsce mamy restauracje z właścicielem czeskiego pochodzenia.

Prezentacja punktów gastronomicznych

Decompresja w Hotelu Spa, restauracja o ekskluzywnym wystroju. Nowoczesna kuchnia, można by to nazwać: sztuka na talerzu. Wszystko dopracowane w każdym szczególe.

Cukier Puder, kolejna, tym razem słodka oferta. Nie brakuje kremów, bitej śmietany, owoców. Desery o obłędnym wyglądzie. Ślinka cieknie na samą myśl o takim słodkim przysmaku.

Wellness and Spa Werona: wspaniała sala. Miejsca nie zabraknie, a i samo miejsce przygotowane w sam raz na imprezy rodzinne. Możemy zjeść na miejscu lub na wynos.

Kolejna odsłona to Kaskada, Parkowa, Pod Złotym Kasztanem oraz Karczma Gryglówka. W Kaskadzie góruje kuchnia Polska i europejska. Potrawy podawane z fachową ręką kucharza. Wszystko na wysokim poziomie od obsługi kelnerskiej po jadło i atmosferę, a ceny przystępne.

Parkowa to oferta dań obiadowych, śniadania, lunche. Wspaniały obiekt, do którego warto zawitać.

Ostatnie dwie restauracje stawiają sobie równie wysoką poprzeczkę. Dania kolorowe, aromatyczne, świeże.

4/5 - (liczba ocen: 3)Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.