10 najlepszych miejsc z burgerami w Dusznikach-Zdroju

burgery duszniki-zdrój

Duszniki-Zdrój to miasto uzdrowiskowe znajdujące się w województwie dolnośląskim. Ze względu na duże zainteresowanie miejscowością ze strony turystów i kuracjuszy, nie może tutaj brakować godnych polecenia restauracji. Gdzie w Dusznikach-Zdroju warto wybrać się na burgera? Poniżej znajdują się wybrane propozycje.

1. Jager Burger

Jager Burger to burgerownia znajdująca się praktycznie przy stoku, dlatego warto się tutaj posilić w trakcie aktywnego wypoczynku. Kucharze dbają, aby jakością wyróżniał się każdy składnik znakomitych burgerów.

2. Dobre Smaki

Dobre Smaki to lokal, w którym znakomite burgery wołowe można zamówić w zestawie z frytkami. Dzięki dużej ilości dodatków każdy może znaleźć tutaj optymalny wariant dla siebie.

3. R&B Tasty Cafe Restaurant

R&B Tasty Cafe Restaurant to połączenie kawiarni i klasycznego street foodu, w którym królują frytki, zapiekanki i bardzo dobre burgery, w których znajduje się mięso wołowe i świeże warzywa.

4. Bistro Paradise

Bistro Paradise to miejsce, w którym warto zatrzymać się na szybki posiłek na ciepło. Serwowane są tutaj klasyczne burgery z kruchą sałatą, chrupiącą bułką i rozmaitymi warzywami.

5. Hospoda Ceska

Hospoda Ceska to idealne miejsce na lunch, obiad albo kolację. Poza rzemieślniczymi piwami lokalnych browarów można tutaj skosztować bardzo dobrej jakości burgerów w stylu amerykańskim.

6. Pizza Parkowa

Pizza Parkowa to miejsce, w którym z powodzeniem połączono street food i kuchnię włoską. Na klientów czekają tutaj zarówno tradycyjna pizza w stylu neapolitańskim, jak i amerykańskie burgery wołowe podawane razem z pieczonymi frytkami.

7. Matteo

Matteo to miejsce, które słynie z doskonałych burgerów. Każdy element ma tutaj ogromne znaczenie dla finalnego efektu, tak więc mięso jest soczyste i świetnie doprawione, warzywa świeże, a sosy idealnie podkreślają charakter całości.

8. Pod Złotym Kasztanem

Pod Złotym Kasztanem to urokliwe i przytulne miejsce, w którym czas płynie wolniej. W karcie dań znajdują się zarówno znakomite pizze na cienkim cieście, jak i burgery z kotletem wołowym i świeżymi dodatkami.

9. Uliczny Burger

Uliczny Burger w pobliskiej Kudowie-Zdroju to kwintesencja street foodu. Zachwycają tutaj świetne połączenia smakowe, a także ogromny wybór dodatków i sosów.

10. Haoos Smaków

Haoos Smaków w pobliskiej Polanicy-Zdroju to miejsce, w którym kucharze doskonale wiedzą, jak powinna smakować wołowina i w jaki sposób najlepiej podkreślić jej smak. Idealny dobór dodatków i wysoka jakość produktów przekładają się na fantastyczne burgery.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.