Porady

Dlaczego warto korzystać z platformy Kurierovo?

kurier
fot. materiały prasowe

Kto może korzystać z platformy kurierovo.pl?

Platforma logistyczna to narzędzie, z którego mogą korzystać zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne. Za pośrednictwem platformy można wysłać jedną przesyłkę lub regularnie nadawać dowolne ilości przesyłek kurierskich. W tym względzie kurierovo.pl nie stawia żadnych ograniczeń.

Jakie usługi oferuje kurierovo.pl?

Platforma logistyczna kurierovo.pl oferuje usługi obejmujące przesyłki kurierskie. Za pośrednictwem platformy możesz nadać list, paczkę lub paletę, wybierając firmę kurierską, która zrealizuje zlecenie. Kurierovo.pl oferuje możliwość wysyłki krajowej oraz zagranicznej. Ponadto możesz skorzystać z wielu dodatkowych opcji, jak usługa pobrania lub ubezpieczenia przesyłki.

Usługi realizowane przez kurierovo.pl idealnie trafiają w zapotrzebowanie firm, które zajmują się sprzedażą internetową. Wysyłka dowolnej liczby paczek lub palet daje możliwości nadawania towaru o bardzo zróżnicowanych gabarytach. A co jeśli taką paletę chce nadać osoba prywatna? Z tym również nie będzie najmniejszego problemu. Wystarczy, że wpisze dane przesyłki, wybierze firmę kurierską i opłaci zamówienie.

Ciekawą usługą jest także lokalny kurier miejski, który działa na terenie Warszawy. Korzystając z tej opcji wysyłki, możesz liczyć na dostarczenie przesyłki do adresata w ciągu 2-4 godzin. Wbrew pozorom wiele firm potrzebuje takiej usługi i aktywnie z niej korzysta.

Platforma logistyczna kurierovo.pl udostępnia także możliwość nadania i odbioru przesyłki za pośrednictwem paczkomatów.

Jakie zalety ma platforma logistyczna kurierovo.pl?

Lista zalet platformy logistycznej kurierovo.pl jest naprawdę imponująca. To, na co klienci zwracają największą uwagę, to oczywiście koszty wysyłki. A te są bardzo konkurencyjne. Dlaczego? Ponieważ kurierovo.pl porównuje dla Ciebie koszty realizacji usługi za pośrednictwem większości profesjonalnych firm kurierskich działających na terenie kraju. Do Ciebie należy decyzja, którą ofertę wybierzesz. Dzięki temu nie musisz analizować ofert poszczególnych firm. Wystarczy kilka kliknięć i otrzymujesz niejako na tacy porównanie kosztów wysyłki. Dodatkową korzyścią dla osób i firm, które nadają przynajmniej 20 przesyłek w miesiącu jest możliwość otrzymania indywidualnej oferty cenowej od kurierovo.pl.

Korzystając z kurierovo.pl nie musisz zakładać konta w serwisie. Możesz wygodnie nadawać i opłacać przesyłki bez logowania. Rejestracja konta ma jednak dodatkowe zalety, wśród których należy wymienić:

  • możliwość wygodnego zarządzania większą liczbą przesyłek,
  • łatwość integracji z najbardziej znanymi platformami e-commerce,
  • możliwość importu przesyłek ze sklepu online do kurierovo.pl.

Niewątpliwą zaletą jest intuicyjna obsługa panelu kurierovo.pl, dzięki czemu nadawania przesyłek jest proste i szybkie.

Więcej informacji na temat korzystania z platformy logistycznej możesz zdobyć, odwiedzając stronę https://www.kurierovo.pl/.

Artykuł napisany we współpracy z kurierovo