Ciekawostki

10 interesujących ciekawostek o Emma Watson

źródło: Wikipedia

Emma Watson jest brytyjską modelką, aktywistką oraz aktorką, której największą sławę zapewniła rola Hermiony Granger w ekranizacjach wszystkich części serii o Harrym Potterze.

Co warto o niej wiedzieć? Poniżej znajdują się wybrane ciekawostki.

1. Emma była zawsze doskonałą uczennicą i prymuską w wielu dziedzinach. Jest to jedna z cech, które silnie łączą ją z odgrywaną w siedmiu filmach Hermioną Granger.

2. Emma Watson miała wielką szansę zagrać w super produkcji „La La Land” z Ryan’em Goslingiem. Musiała z tego zrezygnować, ponieważ wcześniej zgodziła się na zagranie głównej roli w „Pięknej i Bestii”.

3. Aktorka regularnie znajduje się w rankingach na najlepiej ubrane i najbardziej stylowe gwiazdy w Hollywood. Jej urodę doceniają równiez projektanci mody i twórcy perfum, które Emma chętnie reklamuje.

4. Aktorka przyznała, że przygotowując się do roli Belli w „Pięknej i Bestii”, regularnie pobierała lekcje śpiewu, aby wypaść bardziej autentycznie. Emma słynie z tego, że zawsze perfekcyjnie przygotowuje się do swoich ról.

5. Emma Watson urodziła się w Paryżu, ale wraz z rodziną przeprowadziła się do Anglii, kiedy miała pięć lat. Ma młodszego brata i pięcioro przyrodniego rodzeństwa.

6. Podczas kręcenia ujęć do filmu „Harry Potter i Komnata Tajemnic” aktorka złamała rękę. W niektórych scenach spostrzegawczy widzowie mogą zauważyć gips na jej ręce.

7. Emma Watson na filmach o Harrym Potterze zarobiła aż 10 milionów funtów, co czyni ją bardzo bogatą. Dziś może przebierać w scenariuszach i wybierać tylko te, które są dla niej interesujące.

8. Emma Watson jest ambasadorem dobrej woli ONZ i wygłasza wykłady na temat sytuacji na świecie oraz praw kobiet na całym świecie, wspierając swoją popularnością i autorytetem mnóstwo przedsięwzięć tego rodzaju. Jej działalność jest doceniana przez wiele czołowych instytucji zajmujących się parytetami oraz problemami XXI wieku.

9. W 2009 roku atrakcyjna aktorka zadebiutowała jako modelka. Wkrótce stała się również twarzą luksusowej marki Burberry, a od niedawna reklamuje perfumy tworzoną przez Pradę.

10. Aktorka miała piętnaście lat, kiedy pojawiła się na okładce magazynu Vogue. Była najmłodszą gwiazdą, której się to udało.

3/5 - (liczba ocen: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *