CiekawostkiPolska

10 najlepszych miejsc z burgerami w Górach Świętokrzyskich 🍔

burgery góry świętokrzyskie

Góry Świętokrzyskie to wręcz magiczne tereny, które rok po roku przyciągają do siebie wręcz tysiące ciekawych tego miejsca turystów. To prawdziwa kopalnia magicznych widoków i fascynujących miejsc, które powinien zobaczyć każdy przynajmniej raz w życiu. Ale to także okolice wielu wspaniałych lokali, które słyną z tego, że serwują swoimi klientom wyśmienite hamburgery. Dlatego warto poznać te najlepsze z nich, by bez problemu wybrać ten idealny właśnie dla siebie.

1. John Burg

Pierwszy z takich lokali znajduje się na terenie Kielc. Znany jest z tego, że doskonale łączy ze sobą doskonały smak i sporą wielkość takiego hamburgera. Oczywistym atutem jest tu również wspaniała obsługa, jaką ten lokal posiada.

2. Okinawa

Lokal ten znajduje się na terenie Leszczyn. Jego niewątpliwym atutem jest fakt, że leży w przepięknej okolicy, co sprawia, że jedzenie tam pysznych burgerów, to czysta przyjemność.

3. Magburger

Lokal położony jest w Starachowicach i uznawany jest za jeden z najlepszych w kwestii burgerów w całej okolicy. Świadczyć o tym zdecydowanie mogą codzienne tłumy, jakie się w owym miejscu przewijają.

4. Smaczna Chatka

Święta Katarzyna również może pochwalić się znakomitym lokalem, gdzie można zjeść przepysznego burgera. Przemiła obsługa to kolejny argument do tego, by tam zawitać.

5. Głodzilla

Lokal znajdujący się w Pińczowie znany jest z tego, że w swojej ofercie ma praktycznie burgery dużej wielkości, co dla wielu pasjonatów burgerów, jest najważniejszą wytyczną.

6. Restauracja Bahama

Skorzeszyce również posiadają na swoim terenie doskonałe miejsce na zasmakowanie przepysznego hamburgera. Obiekt zdecydowanie godny polecenia.

7. Karczma Mnicha

Znajduje się ona w miejscowości Nowa Słupia. To niezwykle urokliwe miejsce, które słynie także z doskonałych hamburgerów, których powinien spróbować po prostu każdy.

8. La Baguette

Lokal mieści się na terenie Chęcin. Szczególną uwagę przykuwa fakt, że posiadają naprawdę dużą ofertę burgerów, które są dodatkowo idealnie przyprawione.

9. King Burger&Pizza

Świetny lokal położony w Mielcu. Doskonałe hamburgery, które podawane są przez wyśmienitą obsługę. Absolutna czołówka w tej kwestii.

10. McDonalds

Ten światowy lokal znajduje się na terenie Suchedniowa. Tego miejsca opisywać nie trzeba, Każdy fan burgera znajdzie tam coś dla siebie.