10 najlepszych lokali z burgerami w Zamościu

burgery zamość

Zamość to miasto znajdujące się w województwie lubelskim. Cechuje się bogatą historią i licznymi zabytkami, ale w mieście znajduje się również sporo nowoczesnych miejsc, zwłaszcza w sektorze gastronomicznym.

Gdzie warto zjeść burgera w Zamościu? Poniżej znajdują się wybrane propozycje.

1. Krowa Na Miedzy

Krowa Na Miedzy to typowa burgerownia, w której można wybrać jeden z wielu burgerów z karty dań. Możliwe jest również zamówienie zestawu z frytkami, a każda kanapka różni się ze względu na dodatki.

2. Bar CopaCabana

Bar CopaCabana to klimatyczne miejsce, w którym można kompletnie zapomnieć o codziennych obowiązkach. Na klientów czekają tutaj doskonałe burgery wołowe z wysokiej jakości produktów.

3. Tauro Burger

Tauro Burger szczyci się tym, że tworzy jedne z najlepszych burgerów w mieście. Wołowina jest soczysta, warzywa świeże, a bułka chrupiąca. Serwowane potrawy zawsze są gorące i wyglądają efektownie.

4. Alladyn Kebab & Strefa Burgera

Alladyn Kebab & Strefa Burgera to miejsce, w którym można zamówić zarówno tradycyjny kebab turecki w bułce lub cieście, a także amerykańskiego burgera wołowego z autorskim sosem i licznymi dodatkami.

5. Piwiarnia Warka

Piwiarnia Warka to lokal, w którym można połączyć kilka przyjemności na raz. Zimne piwo idealnie pasuje do serwowanych tutaj burgerów wołowych i pizzy.

6. Centralka

Centralka to klimatyczne miejsce, w którym królują burgery wołowe serwowane w efektowny sposób z frytkami w koszyczku. W karcie znajdują się liczne warianty smakowe, w tym również burgery na ostro.

7. Corner Pub

Corner Pub może poszczycić się burgerami wołowymi z wysokiej jakości mięsem i starannie dobranymi dodatkami. Kolejnym walorem są tutaj bułki własnego wypieku.

8. Figa z Makiem

Figa z Makiem Bistro to nietuzinkowe miejsce na mapie miasta, gdzie klientów przyciągają przede wszystkim ogromne, wielopiętrowe burgery wołowe z licznymi dodatkami.

9. Restauracja Safari Zoo

Restauracja Safari Zoo Zamość to lokal, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Fani tradycyjnych smaków będą zachwyceni regionalnymi potrawami, zaś wielbiciele burgerów mogą sobie pofolgować, korzystając z szerokiej oferty.

10. Trymiga

Trymiga to lokal nawiązujący do tradycji street foodu. Serwowane tutaj burgery można wziąć na wynos. Są robione w smacznych bułkach maślanych, a mnogość dodatków podkreśla smak wołowiny.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.