CiekawostkiPolska

10 najlepszych lokali serwujących burgery w Wiśle 🍔

burgery wisła

Wisła to ważny ośrodek sportowy, wypoczynkowy i turystyczny, dlatego też w miejscowości tej nie brakuje bardzo dobrych punktów gastronomicznych.

Gdzie w Wiśle warto zjeść burgera? Poniżej znajdują się wybrane propozycje.

1. Pizzeria Nowa Sofa

fot. fb.com/nowasofa

Pizzeria Nowa Sofa to miejsce, w którym serwowana jest zarówno tradycyjna włoska pizza na cienkim cieście, jak i apetycznie prezentujące się burgery wołowe z różnorodnymi dodatkami.

2. Restauracja Stara Winiarnia

fot. fb.com/restauracjastarawiniarnia

Restauracja Stara Winiarnia to połączenie tradycji i nowoczesności w eleganckim stylu. Poza znanymi w całej Polsce potrawami, szef kuchni serwuje tutaj również znakomite burgery wołowe.

3. Amadeo

fot. fb.com/amadeowisla

Amadeo jest restauracją, w której zdecydowanie dominują burgery wołowe. Połączenie chrupiącej bułki posypanej czarnym sezamem i mięsa wołowego wysokiej jakości to wszystko, czego trzeba fanom burgerów.

4. Ale Szprycha

fot. fb.com/slodkiprzystanekwisla

Ale Szprycha to wymarzony lokal dla wielbicieli jazdy na rowerze, a jednocześnie rowerowy przystanek. Po długiej drodze i wysiłku warto posilić się tutaj znakomitym burgerem z dodatkiem świeżych pomidorów i sałaty, a także sosów.

5. Restauracja Beatris

fot. fb.com/RestauracjaBeatris

Restauracja Beatris serwuje burgery w zestawie z domowymi frytkami i warzywami. W kanapce znajduje się określona przez klienta ilość mięsa wołowego, a także liczne dodatki w postaci grillowanych, smażonych lub świeżych warzyw.

6. TUTTO Pizza & Pasta

TUTTO Pizza & Pasta przyciąga przede wszystkim miłośników włoskiej kuchni, a szczególnie pizzy na cienkim i chrupiącym cieście oraz makaronów. W karcie znajdują się również znakomite burgery wołowe, które można zamówić razem z frytkami.

7. Kącik Zbójnicki

Kącik Zbójnicki to miejsce dla prawdziwych fanów sycących i sporych burgerów. Miedzy dwie połówki rumianej bułki trafiają tutaj kotlety z mięsa wołowego, ale również warzywa i autorskie sosy.

8. Browar Wisła

Browar Wisła to miejsce, w którym można skosztować znakomitego piwa, a także burgerów wołowych w iście amerykańskim stylu.

9. Karczma na Skolnitym

Karczma na Skolnitym to położona w atrakcyjnym miejscu restauracja, gdzie królują burgery w maślanych bułkach, z dodatkiem intensywnie zielonej sałaty, soczystych pomidorów i nie tylko.

10. Karczma Regionalna u Karola

Karczma Regionalna u Karola to miejsce, którym zachwyceni będą zarówno fani tradycyjnych smaków, jak i zwolennicy nowoczesnej kuchni ulicznej. Poza daniami regionalnymi można tutaj skosztować znakomitych burgerów w różnych wariantach smakowych.