10 najlepszych lokali z burgerami w Trójmieście

burgery trójmiasto

Obecnie burgery świetny pomysł na biznes. Wszystko dlatego, iż ludzie chętniej z nich korzystają. Dzięki czemu stają się one jeszcze bardziej popularne. Są nie tylko bardzo smaczne, ale także dość łatwe do zrobienia i szybkie. Nie trzeba na nie długo czekać. To zdecydowanie najlepsza opcja dla niecierpliwych. Jeśli chodzi o Trójmiasto to jest to nic innego jak policentryczny ośrodek metropolitalny, który łączy ze sobą trzy miasta: Gdańsk, Sopot i Gdynię. Znajdują się one w województwie pomorskim. Leżą nad Bałtykiem. W tym miejscu na pewno są lokale, które oferują burgery.

Oto lista kilku popularnych miejsc, gdzie serwowane są burgery:

1. Małpa Bistro

To popularne miejsce z burgerami. Można skosztować tutaj burgery drobiowe, wołowe czy z rybą. Oferta jest na tyle bogata, że na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Burgery tutaj są mega pyszne.

2. Surf Burger

W tym miejscu można sprawdzić jak smakują burgery wołowe, serowe, z pieczenią orzechowo- warzywną czy też z falafelami, z mięsem dzika czy też polędwiczkami. To idealne miejsce dla osób, które uwielbiają nowości.

3. 3Burger Gdynia

Według niektórych osób to tutaj serwowane są najlepsze burgery w Gdyni.

4. Bobby Burger

To miejsce oferuje burgery podawane z frytkami. To bardzo miłe i fajne miejsce.

5. Bistro Śródmieście

Tutaj znajdziemy burgery klasyczne, z kurczakiem, z ananasem, z serem camembert czy też z krążkami cebulowymi. To miejsce także idealne dla osób, które uwielbiają nowości.

6. Carmik Kantyna

Tutaj skosztujemy przepysznych burgerów wołowych.

7. Fresh Gordon Sopot

Ta restauracja w swoim menu ma bardzo dużo ofert burgerów czy to wołowych czy drobiowych.

8. Burgermania

W tym miejscu zobaczymy i spróbujemy chyba największe burgery w całym Trójmieście. Są bardzo smaczne. Tutaj oferują burgery drobiowe, wołowe, vege czy też krewetkowe.

9. Baranola

To miejsce z najlepszymi burgerami w całej Gdyni.

10. Pasibus

To smaczne burgery, które naprawdę warto skosztować. Jeśli ktoś jeszcze nie był w Trójmieście to naprawdę warto.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.