10 najlepszych lokali z burgerami w Świnoujściu

burgery świnoujście

Świnoujście to miasto, które przez wiele osób uznawane jest za jedno z najpiękniejszych na terenie całego kraju. To istna masa fantastycznych miejsc do zwiedzania, ale przede wszystkim jest to miasto, które jest idealne do odpoczynku szczególnie w porze wakacyjnej. Warto zwrócić także uwagę, że na terenie Świnoujścia znajduje się masa lokali, w których serwowane są przepyszne hamburgery. Dlatego zdecydowanie warto poznać te najlepsze z nich, by wybrać taki lokal, który idealnie będzie trafiał w nasze gusta.

1. zKurCzyByk Burger House&Restaurant

To pierwszy lokal zdecydowanie warty polecenia każdemu, kto będzie na terenie Świnoujścia. To doskonałe połączenie idealnego smaku ze sporymi porcjami i przemiłą obsługą, co finalnie daje temu lokalowi miejsce w czołówce w kwestii hamburgerów w tym mieście.

2. Meet&Fit

Slow Food To kolejne z miejsc, jakie zdecydowanie warto odwiedzić. Pod kątem wielkości burgery serwowane tutaj robią niesamowite wrażenie na klientach. Również pod kątem cen, jest to lokal zdecydowanie warty polecenia.

3. Burgerownia

Wielu miejscowych uważa to właśnie miejsce za najlepsze w całym mieście, pod kątem doskonałych hamburgerów. Uroku temu miejscu dodaje także świetna lokalizacja, która ściąga raz po raz nowych klientów.

4. Batista Pizza&Burgers

Pasjonaci burgerów wege, koniecznie powinni wybrać się właśnie tutaj. Serwowane przez nich hamburgery, to istna poezja smakowa i każdy klient wychodzi z tego miejsca wręcz wniebowzięty.

5. Szaszłyk House

To kolejna knajpa, gdzie serwowane hamburgery są wręcz kolosalne. Z tego lokalu po prostu nie da się wyjść głodnym. Smak i klasa w jednym.

6. Express Chicken

Innym lokalem, gdzie można doświadczyć w Świnoujściu przepysznych burgerów, jest „Express Chicken”. Cudowna obsługa, burgery z najlepszym mięsem, które są wyśmienicie doprawione. Nic tylko degustować.

7. Sphinx

Uznane miejsce na terenie Świnoujścia, pod kątem serwowanych tam burgerów. Piękne wnętrze lokalu, ogromne burgerowe porcje. To wszystko sprawia, że to absolutna czołówka.

8. Restaurant Amsterdam

Innym miejscem wartym polecenia, jest „Restaurant Amsterdam”. Wyśmienite hamburgery z różnorakimi dodatkami oczarują niejednego klienta.

9. Chilli Mi Chicken

Pod koniec zestawienia jedno z najlepszych miejsc burgerowych w Świnoujściu. To lokal, gdzie jest wszystko to, czego pragnie klient. Atmosfera, obsługa i znakomite burgery.

10. Da Grasso

Ta uznana marka w kwestii pizzy, oferuje również wyśmienite burgery, które wręcz trzeba spróbować, przynajmniej raz w życiu.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.