Ciekawostki

10 najlepszych atrakcji dla dzieci w Okunince

Na brzegu Jeziora Białego | Fot. Pibwl / Wikipedia

Okuninka to przepiękne miejsce, które przyciąga do siebie setki zainteresowanych tym miejscem turystów.

To także prawdziwa kopalnia atrakcji dla tych najmłodszych uczestników wycieczek, którzy bezapelacyjnie będą chcieli wrócić tam ponownie.

Dlatego też warto zapoznać się z tymi najciekawszymi z owych atrakcji, które podkreślają fenomen tego miejsca i dlaczego właśnie tam zabrać swoje pociechy.

1. Krokodyle przy jeziorze

To pierwsza z atrakcji, którą wręcz dzieci uwielbiają. Są to spore figurki krokodyli, które są przez najmłodszych oblegane. Mogą na nich usiąść, jak i również zrobić sobie z nimi zdjęcie. To zdecydowanie ogromna frajda dla nich.

2. Wodne rowery

To następna z tych niezwykle ciekawych atrakcji. Wraz z dziećmi można tam wynająć rowery wodne i spędzić czas pływając po jeziorze. To murowane wiele godzin aktywnego spędzenia czasu pełnego uśmiechów.

3. Plaża

To istny raj dla najmłodszych. Nie tylko dlatego, że mogą tworzyć różnorakie budowle z piasku, ale dlatego, że przez długi kawałek jest tam bardzo płytko, więc rodzice mogą być spokojni o swoje pociechy.

4. Salony gier

To atrakcja dla tej starszej części młodzieży, ale również niezwykle oblegana. Wiele automatów z ogromnym wyborem gier sprawia, że dzieciaki spędzają tam zdecydowanie wiele długich godzin na graniu.

5. Park linowy

To atrakcja zdecydowanie należąca do grona tych aktywniejszych. Najmłodsi będą mogli spędzić czas na zabawie, a Ci trochę starsi na doskonaleniu swoich umiejętności i pokonywaniu przeszkód się tam znajdujących.

6. Park wodny

Miejsce, które zdecydowanie spodoba się każdemu dziecku. Masa atrakcji tam zawartych sprawia, że każda pociecha wyjdzie z niego z ogromnym uśmiechem i chęcią ponownej wizyty tam.

7. Wesołe miasteczko

Nie mogło oczywiście zabraknąć w takim miejscu wesołego miasteczka. Liczne karuzele sprawią, że najmłodsi wyszaleją się tak, że po wszystkim zasną w łóżku w parę sekund.

8. Trasy rowerowe

Okuninka oferuje również wszystkich młodym miłośnikom spędzania czasu na rowerze wiele wspaniałych tras, które otoczone są magicznymi widokami, sprawiając, że będą chcieli, by taka jazda nigdy się nie kończyła.

9. Kajakowe spływy

Również spływy kajakowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem najmłodszych. Każdy spływ tamtymi terenami sprawia, że zapamiętują go na bardzo długi okres czasu.

10. Gokarty

Istnieje tam również możliwość wypożyczenia gokartów, co dla najmłodszych jest megą frajdą, gdyż mogą ścigać się ze swoimi rówieśnikami, jak i również nawet rodzicami.