Ciekawostki

CatchTHEmoment – powraca legendarny konkurs Answear

Chcesz połączyć dwie pasje – podróżowanie i fotografowanie, aby stanąć w konkury z innymi fanami robienia zdjęć z wojaży? Doskonale się składa, bo właśnie zaczęto przyjmować prace na konkurs fotograficzny CatchTHEmoment, którego organizatorem jest Answear. Jakie zdjęcia z podróży (i nie tylko) mogą wziąć udział w konkursie?

CatchTHEmoment nie tylko w podróży – gdzie zrobić zdjęcia na konkurs?

Hasłem przewodnim konkursu, podobnie jak aktualnej kampanii reklamowej Answear, jest chwytanie chwili. 'Lifespiration Starts Here’ to slogan, który przyświeca wszystkim bieżącym działaniom marki. Warto wspomnieć, że Answear to pierwszy polski sklep multibrandowy, którego bogatą i ciekawą ofertę możesz poznać, klikając link: https://answear.com/. Szukanie lifespiracji, zdaniem brandu, to przekraczanie granic, konwenansów i nudy. Niebanalne podejście do mody, rozumiane jako trampki założone do sukni ślubnej lub baleriny na spacer w lesie, to niejedyne, co zachęca miłośników Answear do rozglądania się za lifespiracjami. Takich inspiracji warto bowiem szukać nie tylko w najnowszych trendach modowych, lecz także w innych sferach życia, takich jak podróże czy życie rodzinne i towarzyskie.

Strategia 'Lifespiration Starts Here’ skupia się na tym, aby strój wyrażał osobowość i był swego rodzaju manifestem, a nie biernym kopiowaniem aktualnych hitów w modzie. Podobnie warto spojrzeć na swoje życie – dobrze byłoby przeżyć je po swojemu, wbrew konwenansom, na własnych zasad i wychodząc poza schemat. Jak mówi Katarzyna Kaczmarczyk, Marketing Manager Answear: „Każdy z nas kreuje życie na swój sposób. Każdego inspiruje coś innego, a lifespiracje może znaleźć wszędzie. W Answear niczego nie narzucamy. Pokazujemy różne punkty widzenia i konteksty, zachęcamy do spojrzenia na siebie i świat z nieco innej perspektywy, pełnej humoru i dystansu”.

 

Konkursy fotograficzne Answear – co warto o nich wiedzieć?

Tegoroczna odsłona konkursu fotograficznego Answear to kolejna edycja tego wyjątkowego przedsięwzięcia. Pierwsza skupiała się na najczystszym i najprawdziwszym pięknie, z kolei motywem przewodnim tegorocznej edycji CatchTHEmoment są lifespiracje. Chwytanie wyjątkowych, ulotnych chwil, które mogą być wstępem do ciekawej historii albo być przepełnione pozytywnymi emocjami, należy odzwierciedlić w pracy konkursowej.

Poprzednia edycja konkursu spotkała się z ogromnym odzewem – z 7 krajów nadesłano aż 16 tys. zdjęć. Razem z organizatorami jesteśmy bardzo ciekawi, czy tegoroczna odsłona legendarnego już konkursu spotka się z równie dużym odzewem ze strony fotografów-amatorów. Jeśli uchwyciłaś lub uchwyciłeś lifespirujący kadr na górskim szlaku, w kajaku na jeziorze albo w lesie w pasie nadmorskim, pozwól ocenić je Jury i zawalcz o atrakcyjne nagrody!

Zasady konkursu CatchTHEmoment

Każdy, kto chce wziąć udział w konkursie, musi być pełnoletnim mieszkańcem Polski. Jury ocenia kreatywność zdjęć i to, jak bardzo są lifespiracyjne, dlatego warto wybrać zdjęcie, mają na uwadze te dwie cechy. Fotografię trzeba umieścić na swoim profilu na Instagramie najpóźniej 31 lipca 2023 roku, dodając @answear i #catchthemomentpl. Należy również zaobserwować profil Answear na Instagramie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne.

Chcesz spróbować swoich sił w konkursie CatchTHEmoment? Więcej informacji znajdziesz na stronie https://catchthemoment.answear.com/!