Gdzie na burgera w Rewalu ?

burgery rewal

Nie ważne czy jesteśmy nad morzem, mazurach czy w górach. Wszędzie w tych miejscach będziemy mogli skosztować różnych smaków burgerów. Wiadomo, że co miasto to mogą oferować coś innego, nowego. Burgery były i są bardzo popularne. Dlatego naprawdę warto je chociaż raz w życiu skosztować. W Rewalu i w okolicach jest naprawdę sporo czy budek, restauracji czy barów, które w swoim menu mają chociażby jednego burgera. Rewal to nic innego jak wieś, miejscowość wypoczynkowa znajdująca się w województwie zachodnio-pomorskim. To piękne miejsce, szczególnie polecane osobom, które uwielbiają wodę.

Oto 10 najpopularniejszych miejsc, gdzie możemy zjeść dobrego burgera:

1. Krowa i kurczak burger

To fajne miejsce, w którym podawane są burgery ze świeżego mięsa wołowego z pysznymi dodatkami. Warto tutaj zajrzeć, chociaż na chwilę.

2. Kebab burger

W tym miejscu podają równie smaczne burgery co poprzednim lokalu.

3. Boston Pizza

Tutaj podawane są tradycyjne burgery z wołowiną. Można zamówić samego lub w zestawie z frytkami.

4. Na Rogu

W tej budce oferowane są burgery z kurczakiem, wołowiną czy nawet z jajkiem sadzony, Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

5. Bar bułka

Bar ten oferuje przepyszne, robione na miejscu burgery wołowe ze świeżych składników. Jeśli jesteś zatem głodny warto tutaj zajrzeć.

6. Zapieksy z pieca

To miejsce gdzie zjemy tylko i wyłącznie fast foody.

7. Ciao pizza ItalianBistro

W tym lokalu zdecydowanie warto zjeść burgery. Są mega smaczne.

8. Restauracja California

To restauracja gdzie serwowane są różne dania, nawet burgery. Można wybrać wege burgera, chicken burgera, fish burgera czy burgea wołowego. Wszystkie burgery w menu podawane są z frytkami w zestawie.

9. Pensjonat Kociuś

To idealne miejsce na odpoczynek dla całych rodzin. Jeśli chcesz zjeść burgera to tutaj go zdecydowanie na pewno dostaniesz.

10. Mc Donalds

Ta restauracja jest najpopularniejsza nie tylko w Polsce. Podawane są tutaj tylko i wyłącznie fast foody. Warto przyjechać do Rewala, zwiedzić i dobrze zjeść.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.