CiekawostkiPolska

10 najpopularniejszych miejsc serwujących burgery w Nałęczowie 🍔

burgery nałęczów

W Polsce jest naprawdę bardzo dużo pięknych miejsc, które zdecydowanie warto odwiedzić. Nie tylko dla zabytków. Jednak wiadomo, że jak się zwiedza to potem człowiek robi się głodny. Wtedy też szukamy jakiegoś odpowiedniego miejsca, aby można było tam dobrze i w miarę tanio zjeść. Na pewno wszyscy słyszeli o miejscowości Nałęczów. Otóż jest miasto, które znajduje się w województwie lubelskim, w powiecie puławskim. Ludzie kochają burgery, ale czy w tym mieście je znajdziemy? Pewnie, że tak.

Oto 10 najpopularniejszych miejsc, w których zjemy burgery w Nałęczowie i okolicy:

1. Niezapominajka Nałęczów

Miejsce, gdzie możemy zjeść bardzo smaczne burgery, czy to wieprzowe, wołowe czy nawet wegetariańskie. Każdy znajdzie coś dla siebie.

2. Willa Filiks

W tym miejscu także możemy zjeść przepyszne burgery. Można w tej willi bardzo miło spędzić czas ze swoją rodziną.

3. Pijalnia czekolady Wedel

Tutaj jest trochę inna wersja burgera bo na słodko z mleczną czekoladą. Jednak to miejsce także warto odwiedzić, chociażby z ciekawości.

4. Bistro szamanko

W tej restauracji także jesteśmy w stanie zjeść bardzo dobrego burgera.

5. Polish burger lublin

W tym barze oferują nam burgery drobiowe, wołowe. Każdy znajdzie odpowiednią wersję dla siebie, gdyż menu jest naprawdę imponujące.

6. Ostro klubokawiarnia Lublin

W tym miejscu oferują nam burgery klasyczne, z wołowiną, wegetariańskie, czy też z kurczaka. Menu jest spore, więc warto tu zajechać i coś wybrać.

7. Jimmy’s art grill

Tutaj serwowana jest kuchnia amerykańska, dlatego też burgery też możemy tutaj znaleźć.

8. Krowia wyspa

Tutaj zjemy burgery z wołowiny, są one bardzo dobre.

9. U Jankesa

Jest to budka z fast foodami. W tym miejscu serwowane są burgery drobiowe.

10. Kardam. Pizza Neapolitańska

– W tym barze zjemy przepyszne drobiowe i wołowe burgery z boczkiem. To naprawdę pyszne miejsce. Jeśli ktoś jeszcze nie był w Nałęczowie i okolicach to naprawdę warto przyjechać w to miejsce. No i oczywiście zajechać do wyżej wymienionych miejsc na jedzenie.