CiekawostkiPolska

10 najlepszych lokali serwujących burgery w Mrągowie 🍔

burgery mrągowo

Mrągowo to malownicze miasto znajdujące się w województwie warmińsko-mazurskim. Ze względu na lokalizację jest miejscem dosyć często wybieranym na letni wypoczynek. Jest również miejscem, w którym będzie można rozsmakowywać się w potrawach z różnych stron świata. Miłośnicy kuchni amerykańskiej również znajdą coś dla siebie.

Oto kilka wybranych propozycji dla entuzjastów burgerów.

1. L’s Kitchen

fot. fb.com/LsKitchenPl

L’s Kitchen znajduje się przy ulicy Brzozowej. Lokal jest urządzony w nowoczesnym stylu. Warto skosztować tutejszej kuchni, a zwłaszcza doskonałej jakości burgerów przyrządzanych na różne sposoby. Właściciele korzystają z produktów od lokalnych producentów. Jest pysznie i zdrowo.

2. Bar Lasagne

fot. fb.com/LasagneMragowo

Bar Lasagne znajduje się przy ulicy Warszawskiej. Poza pyszną kuchnią polską, lokal serwuje wybitne burgery. Można skusić się na wersję z wołowiną lub soczystym kurczakiem.

3. Kotwica – Mrągowo

fot. fb.com/people/Kotwica-Mrągowo

Przy ulicy Roosvelta znajduje się Kotwica – Mrągowo. To klimatycznie urządzony lokal, w którym króluje pyszne jedzenie z różnych stron świata. Warto skusić się na burgery. Właściciele dbają o każdy szczegół, co sprawia, że mamy do czynienia z potrawami przyrządzanymi na najwyższym poziomie.

4. Łapa Niedźwiedzia

fot. fb.com/lapa.niedzwiedzia

Łapa Niedźwiedzia to kolejne miejsce dla miłośników amerykańskich burgerów. Lokal serwuje solidne porcje ze sprawdzonych i zawsze świeżych produktów.

5. Restauracja Ratuszowa

fot. fb.com/ratuszowa.mragowo

5. Restauracja Ratuszowa to ekskluzywne miejsce. Lokal serwuje wyjątkowe dania inspirowane kuchnią całego świata. Serwuje również wybitnej jakości burgery tworzone od podstaw na miejscu. Mięso zawsze jest świetnie przyrządzane, a kompozycja różnych dodatków sprawia, że mamy do czynienia z burgerami z najwyższej półki.

6. Chata Mazurska

Chata Mazurska przy ulicy Roosvelta to lokal dla miłośników dobrego jedzenia i dużych porcji. Na miejscu będziemy mogli skosztować pysznych burgerów z wołowiną lub z kurczakiem.

7. Grill Bar

Grill Bar serwuje przede wszystkim przysmaki typu fast food. Nie zmienia to jednak faktu, że tutejsze burgery smakują wyśmienicie i są przyrządzane z najlepszej jakości składników.

8. Efez Kebab

Efez Kebab to opcja dla osób, które poszukują miejsca z szybkim serwisem. Lokal serwuje świetne kebaby i doskonale przygotowane frytki. Warto również skusić się na burgera. Mięso świetnie przyrządzone i podawane z rozmaitymi świeżymi dodatkami.

9. Karczma Krutyń

Karczma Krutyń to miejsce, w którym będzie można zjeść doskonale przygotowane burgera. Na uwagę zasługuje kruche pieczywo oraz świetnie przygotowana wołowina. Porcje są solidne i z pewnością zadowolą najbardziej wymagające podniebienia.

10. Winners

Winners to lokal znajdujący się przy ulicy Romualda Traugutta. Restauracja serwuje bardzo dobrą pizzę oraz makarony. Warto jednak zwrócić uwagę również na świetne burgery.