10 najlepszych lokali z burgerami w Międzyzdrojach

burgery międzyzdroje

Międzyzdroje to niewątpliwie jedno z najbardziej znanych miast na terenie całego kraju. Szczególnie w okresie wakacyjnym są to tereny kolosalnie wręcz oblegane przez całą masę turystów marzących o wypoczynku. Ale poza samymi zabytkami i pięknymi miejscami, Międzyzdroje słyną również z tego, że na swoim terenie posiadają ogromną liczbę lokali, które słyną z serwowania przepysznych hamburgerów. Dlatego warto poznać te najlepsze z nich, by wybrać ten idealny dla siebie.

1. Krowa&Burgerownia

To pierwszy z lokali, w którym wizyta jest po prostu koniecznością, dla każdego burgerowego pasjonata. To miejsce, gdzie idealnie łączy się wspaniały smak wraz z miłą obsługą i zaskakującą wielkością tego mięsnego przysmaku. Bezapelacyjnie miejsce warte uwagi.

2. Vero Burger

Każdy, kto marzy o dużym hamburgerze, który jednocześnie będzie wręcz rozpływał się w ustach, koniecznie powinien wybrać się właśnie do tego lokalu. Doskonała lokalizacja, to kolejny plus, jaki śmiało, można postawić, przy tym miejscu.

3. El Toro

Jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc na terenie Międzyzdrojów w kwestii doskonałych hamburgerów. Uroku temu miejscu dodaje zdecydowanie przemiła obsługa, co w połączeniu ze smaczny burgerami tworzy klimat wręcz wspaniały.

4. Baron Pub&Restaurant

Serwowane tam burgery są wręcz kolosalne. Jeśli ktoś myślał, że miał już do czynienia z ogromnym hamburgerem, to jest w ogromnym błędzie. Lokal ten zaskoczy niejednego pasjonata burgerowego.

5. Wół i Krowa Foodtruck

Fani jedzenia burgerów na świeżym powietrzu w pięknej okolicy, zdecydowanie powinni postawić właśnie na to miejsce. Przepyszne hamburgery, magiczne tereny wokół. Nic tylko się rozkoszować.

6. Gastro Pub Heaven

Kolejne z miejsc wartych uwagi na terenie opisywanego miasta. Ogromny wybór, klimatyczny lokal. Zdecydowanie warto polecać ten właśnie lokal.

7. Bistro Martini

Serwowane tam burgery nie należą do największych, ale zdecydowanie są jednymi z tych najsmaczniejszych. Przemiła obsługa zdecydowanie dodaje temu miejscu jeszcze większą notę.

8. Fritz Company

To idealne połączenie doskonałego hamburgera z przepysznymi frytkami. To właśnie w tym miksie zakochało się tam wielu miejscowych, ale również i turystów, którzy przybywają tam coraz liczniej.

9. Restauracja Zapiecek

To następne miejsce, które warto odwiedzić, by zjeść pysznego burgera. Świetna obsługa, piękne wnętrze. Absolutna czołówka.

10. Swojskie Jadło Grill Fast Food

Kolejne miejsce, gdzie można naprawdę bardzo dobrze zjeść. Porcję burgerowe są naprawdę spore, a bardzo duży wybór sprawia, że zdecydowanie warto tu zajrzeć.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.