CiekawostkiPolska

10 najlepszych miejsc z burgerami w Katowice 🍔

burgery katowice

Katowice jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych miast na terenie całej Polski. To kawał długiej historii, wielu niezwykle historycznych miejsc, jak i również dużej ilości niesamowitych zabytków. Katowice to również miejsce, które pełne jest wielu fantastycznych lokali, gdzie serwowane są przepyszne hamburgery, które zadowalają niejednego głodomora. Dlatego warto poznać te najlepsze z nich, by wybrać ten idealny dla siebie.

1. Pasibus

To miejsce znane praktycznie na terenie całego kraju. Również w Katowicach ma on swoje miejsce. Doskonałe połączenie wyśmienitego smaku i klimatu tego miejsca sprawia, że jest niezwykle oblegane przez zadowolonych klientów.

2. Mad Mick

To kolejne z miejsc, do których warto zajrzeć, by zjeść przepysznego hamburgera. Porcje tam serwowane są po prostu kolosalne. Ale głównym urokiem jest oczywiście ich wyśmienity smak. Obowiązkowo warto tam zajrzeć.

3. Lava Burger

Kolejny lokal warty uwagi na terenie Katowic. Burgery tam podawane są niesamowicie obfite, a o doskonały klimat tego miejsca dba znakomita obsługa, która jest jednym z głównych atutów tego właśnie miejsca.

4. Burgi Burger

Bar Dla wielu miejscowych jest to najlepsze miejsce do spożywania hamburgera na terenie Katowic. Uroku temu miejscu dodaje fenomenalne wnętrze tego lokalu, które robi wrażenie na każdym kliencie.

5. Zdrowa Krowa

Przepyszne burgery ze świetnymi dodatkami? Takie połączenie idealnie pasuje do lokalu „Zdrowa Krowa”. Warto poświęcić swój czas i wybrać właśnie to miejsce, a tej decyzji na pewno żałować się nie będzie.

6. Nieinaczej

Knajpa serwująca niezwykle spore hamburgery. Dodając do tego fenomenalny smak, każdy klient otrzymuje mieszankę wręcz wybuchową. Wybuchową rzecz jasna w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

7. Burger King

Marka uznana na całym świecie również w Katowicach robi rewelacyjne burgery. Świadczyć o tym mogą codzienne tłumy, które przebywają w tym właśnie miejscu.

8. Route66

Klienci tego lokalu chwalą fakt, że na przepyszne burgery nie czeka się zbyt długo. Oczywiście sam ich smak również jest dla nich zachwycający, dlatego to lokal wybierany coraz częściej.

9. Carlos Burger&Lunch

Absolutny top jeśli chodzi o burgery na terenie Katowic. Magiczny wystrój lokalu, wspaniały smak serwowanych burgerów i doskonała obsługa. Tego miejsca przegapić nie można.

10. Jeff’s

To knajpa, gdzie serwowane burgery nie wyróżniają się wielkością, ale za to smak robi na klientach ogromne wrażenie. Dodatkowym atutem są niezwykle przystępne ceny.