10 najlepszych lokali serwujących burgery na Kaszubach

burgery kaszuby

Kaszuby to wyjątkowo piękna i coraz modniejsza część Polski, dlatego też nie może brakować tam dobrych restauracji i knajp. Gdzie warto zjeść burgera na Kaszubach? Poniżej znajdują się wybrane propozycje.

1. Byka Za Rogi Burgers

Byka Za Rogi Burgers to typowa burgerownia w Wejherowie, w której serwowanych jest kilkanaście wariantów burgerów wołowych.

2. Baba Jaga Bar&Lounge

Baba Jaga Bar&Lounge to nowoczesne i klimatyczne miejsce w Wejherowie, w którym warto zatrzymać się na pysznego burgera wołowego z dodatkiem grillowanego boczku, lejącego się sera i świeżych warzyw.

3. Alcatraz

Alcatraz Wejherowo to miejsce, w którym zadbano zarówno o podniebienia burgerowych tradycjonalistów, jak i o tych, którzy preferują dania wegetariańskie.

4. Bomol Cafe

Bomol Cafe w Kartuzach jest miejscem, w którym serwowane są najlepsze burgery w mieście. Wysokiej jakości mięso oraz bułki, a także spory wybór dodatków sprawiają, że każdy wychodzi stąd usatysfakcjonowany.

5. Dr. Burger

Dr. Burger we Władysławowie zachwyca nie tylko pod względem estetycznym, ale przede wszystkim ze względu na ciekawe połączenia smakowe i doskonałą wołowinę, stanowiącą połowę sukcesu w przypadku burgerów.

6. SOHO Burger and Chill Bar

SOHO Burger and Chill Bar to klimatyczny lokal we Władysławowie, w którym można odpocząć od zgiełku miasta, popijając kolorowe drinki, a przy okazji skosztować znakomitych burgerów wołowych w stylu amerykańskim.

7. Byle Do Brzegu

Byle Do Brzegu we Władysławowie to miejsce, w którym można zjeść zarówno tradycyjną włoską pizzę, naleśniki na słono i słodko, a przede wszystkim wyjątkowo smaczne burgery wołowe.

8. SłodkoSłono Bar

SłodkoSłono Bar to uniwersalne miejsce, w którym warto zatrzymać się zarówno na popołudniową kawę, jak i na lunch, obiad czy kolację. Na miejscu serwowane są nawiązujące do amerykańskiej tradycji burgery wołowe ze świeżymi warzywami i autorskimi sosami.

9. Przystanek Burger Chojnice

Przystanek Burger Chojnice oferuje burgery, które nie tylko pięknie wyglądają, ale przede wszystkim łączą wszystko to, co uwielbiają miłośnicy burgerów wołowych. Dodatki w postaci grillowanego boczku czy sera cheddar dodatkowo podkreślają smak mięsa.

10. Mr Tasty

Mr Tasty w Chojnicach to miejsce, z którego nikt nie wychodzi niezadowolony. Maślane bułki wypełnione są tutaj wołowiną pierwszej klasy, a także dodatkami w postaci pomidorów, ostrych papryczek, serów i wielu innych.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.