Polska

10 najlepszych lokali serwujących burgery na Kaszubach 🍔

burgery kaszuby

Kaszuby to wyjątkowo piękna i coraz modniejsza część Polski, dlatego też nie może brakować tam dobrych restauracji i knajp. Gdzie warto zjeść burgera na Kaszubach? Poniżej znajdują się wybrane propozycje.

1. Byka Za Rogi Burgers

fot. fb.com/bykazarogiburgers

Byka Za Rogi Burgers to typowa burgerownia w Wejherowie, w której serwowanych jest kilkanaście wariantów burgerów wołowych.

2. Baba Jaga Bar&Lounge

fot. fb.com/babajagabar

Baba Jaga Bar&Lounge to nowoczesne i klimatyczne miejsce w Wejherowie, w którym warto zatrzymać się na pysznego burgera wołowego z dodatkiem grillowanego boczku, lejącego się sera i świeżych warzyw.

3. Alcatraz

fot. fb.com/100064112852539

Alcatraz Wejherowo to miejsce, w którym zadbano zarówno o podniebienia burgerowych tradycjonalistów, jak i o tych, którzy preferują dania wegetariańskie.

4. Bomol Cafe

fot. fb.com/bayoucafe.ck

Bomol Cafe w Kartuzach jest miejscem, w którym serwowane są najlepsze burgery w mieście. Wysokiej jakości mięso oraz bułki, a także spory wybór dodatków sprawiają, że każdy wychodzi stąd usatysfakcjonowany.

5. Dr. Burger

fot. fb.com/DrBurgerBar

Dr. Burger we Władysławowie zachwyca nie tylko pod względem estetycznym, ale przede wszystkim ze względu na ciekawe połączenia smakowe i doskonałą wołowinę, stanowiącą połowę sukcesu w przypadku burgerów.

6. SOHO Burger and Chill Bar

SOHO Burger and Chill Bar to klimatyczny lokal we Władysławowie, w którym można odpocząć od zgiełku miasta, popijając kolorowe drinki, a przy okazji skosztować znakomitych burgerów wołowych w stylu amerykańskim.

7. Byle Do Brzegu

Byle Do Brzegu we Władysławowie to miejsce, w którym można zjeść zarówno tradycyjną włoską pizzę, naleśniki na słono i słodko, a przede wszystkim wyjątkowo smaczne burgery wołowe.

8. SłodkoSłono Bar

SłodkoSłono Bar to uniwersalne miejsce, w którym warto zatrzymać się zarówno na popołudniową kawę, jak i na lunch, obiad czy kolację. Na miejscu serwowane są nawiązujące do amerykańskiej tradycji burgery wołowe ze świeżymi warzywami i autorskimi sosami.

9. Przystanek Burger Chojnice

Przystanek Burger Chojnice oferuje burgery, które nie tylko pięknie wyglądają, ale przede wszystkim łączą wszystko to, co uwielbiają miłośnicy burgerów wołowych. Dodatki w postaci grillowanego boczku czy sera cheddar dodatkowo podkreślają smak mięsa.

10. Mr Tasty

Mr Tasty w Chojnicach to miejsce, z którego nikt nie wychodzi niezadowolony. Maślane bułki wypełnione są tutaj wołowiną pierwszej klasy, a także dodatkami w postaci pomidorów, ostrych papryczek, serów i wielu innych.