10 najlepszych lokali serwujących burgery na Helu

burgery hel

Hel cieszy się sporą popularnością wśród turystów z Polski i nie tylko. Nic dziwnego, że zadbano o to, aby w tej części kraju znajdowały się liczne restauracje i food trucki. Gdzie warto zjeść burgera na Helu? Poniżej znajdują się wybrane propozycje.

1. HELL’SKI BURGER

HELL’SKI BURGER to burgerownia, w której na klientów czekają liczne warianty amerykańskich burgerów wołowych. Znajdą tutaj coś dla siebie zarówno fani klasyki, jak i poszukiwacza nowych smaków.

2. Dom z Burgera

Dom z Burgera silnie nawiązuje do tradycji street foodu. Można tutaj skosztować pysznych przekąsek, takich jak smażone na głębokim oleju krążki cebulowe, jak i znakomitych burgerów wołowych.

3. FreakBurger

FreakBurger w Jastarni oferuje dowóz albo możliwość zjedzenia posiłku na miejscu. Wyjątkowe połączenia smakowe sprawiają, że miejsce to cieszy się ogromnym uznaniem klientów.

4. Restauracja Czwarte Piętro

Restauracja Czwarte Piętro na Helu serwuje zarówno dania typowe dla polskich miejscowości nadmorskich, jak i doskonałe burgery wołowe z rostbefu i antrykotu. Dodatkowym walorem są tutaj niepowtarzalne sosy.

5. Jo! GastroWóz

Jo! GastroWóz oferuje swoim klientom burgery, w których zadbano o każdy najmniejszy szczegół. Bułka jest chrupiąca, mięso soczyste, a dodatki świeże.

6. Food Port

Food Port Jastarnia to miejsce, które warto odwiedzić ze względu na wybitne walory smakowe. Serwowane tutaj burgery są świetnie doprawione, a kompozycje smakowe zaskakują nawet wielkich fanów burgerów.

7. U Braci

U Braci to miejsce, w którym zdecydowanie królują burgery wołowe. Dzięki ciemnym bułkom natychmiast przyciągają uwagę, ale to walory smakowe stanowią o ich klasie i jakości.

8. Rybułka

Rybułka serwuje alternatywną wersję burgerów ze śledziami i rybami zamiast mięsa. Dla wielu klientów jest to szansa na dokonanie kulinarnych odkryć i niekonwencjonalnych połączeń smakowych.

9. Restauracja Ananasy

Restauracja Ananasy to położony w atrakcyjnym miejscu lokal, w którym serwowane są między innymi pyszne i efektowne burgery. Można je zamawiać w zestawach z frytkami i sosami.

10. Wejście 49

Wejście 49 w Jastarni to miejsce, w którym każdy można znaleźć coś dla siebie. Na miłośników kuchni śródziemnomorskiej czekają tutaj owoce morza, fani włoskiej kuchni mogą zamówić pyszną pizzę, a najgłodniejsi klienci solidnego burgera.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.