10 najlepszych miejsc z burgerami w Gnieznie

burgery gniezno

Gniezno bezapelacyjnie należy do czołówki, pod kątem najpiękniejszych miast na terenie całej Polski. To istna kopalnia magicznych miejsc, jak i również fantastycznych zabytków, które zachwycają każdego turystę, który się tam pojawia. Ale warto także zwrócić uwagę na fakt, że Gniezno posiada również wiele znakomitych lokali, które słyną z tego, że serwują doskonałe hamburgery, którymi zachwyca się tam każdy. Dlatego warto poznać te najlepsze z nich, by wybrać ten idealny lokal dla siebie.

1. Hasztag Gniezno

To pierwszy z lokali w owym zestawieniu i od razu taki, który serwuje jedne z największych burgerów na terenie całego miasta. Wielkim dodatkowym atutem tego miejsca, jest również wspaniała obsługa, która perfekcyjnie dba o wszystkich odwiedzających ten lokal klientów.

2. Ścisk Truck

To jedno z najpopularniejszych miejsc w Gnieźnie w kwestii znakomitych hamburgerów. Klienci są tym miejscem wręcz zachwyceni. Ale nie to nie może dziwić, gdyż serwowane tam burgery, są tylko najwyższej klasy.

3. 46th Street

To kolejny z lokali, który ma w swojej ofercie zdecydowanie ogromne hamburgery. Warto zwrócić uwagę na fakt, że są one tak spore, że mina zaskoczonego tym faktem klienta, jest w tym miejscu po prostu codziennością.

4. Tanken Restauracja-Pub

Trzeba przyznać, że jest to miejsce klimatyczne. Wystrój wewnętrzny, miła obsługa, no i rzecz jasna bajeczne hamburgery sprawiają, że wybór tego właśnie lokalu, jest najlepszą decyzją, jaką tylko można w tej kwestii podjąć.

5. Sphinx

Marka, która uznana jest na terenie całego kraju, swoją siedzibę ma również w Gnieźnie. Bezapelacyjnie miejsce warte polecenia każdemu fanowi hamburgerów.

6. Dobry Browar

Jak sama nazwa wskazuje, lokal ten słynie ze świetne piwa, ale w połączeniu ze znakomitymi burgerami, jakie są tam serwowane, to daje to niesamowitą mieszankę.

7. U Alladyna

Lokal znany jest z tego, że na burgery czeka się niezwykle krótko. A co najważniejsze ich smak sprawia, że każdy klient, jest nimi wręcz zachwycony.

8. Burger Bear

Mała, ale niezwykle klimatyczna knajpka, która słynie z przepysznych burgerów i wspaniałej obsługi, która sprawia, że wraca się tam z największą przyjemnością.

9. Miami Food Restaurant

Kolejna knajpka warta polecenia. Świetna obsługa, duży wybór burgerów. Nic tylko przyjść i smakować.

10. City Bar

Lokal, który zdobywa coraz większe rzesze klientów. Doskonałe hamburgery w połączeniu z promocyjnymi cenami. Same plusy.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.