Polska

Najlepsze Bary Mleczne w Bytomiu

Bary mleczne wielu osobom przywodzą na myśl ciepłe wspomnienia, kiedy życie było łatwiejsze. Chyba tak można to w skrócie określić. Teraz człowiek żyje w ogromnej ilości stresu. Na dodatek wciąż goni za pieniądzem i tak naprawdę ma małą ilość czasu na to, aby poświęcić go osobom bliskim. Może to dlatego warto zatrzymać się czasem w takim barze mlecznym, aby móc dobrze wykorzystać czas, który został wszystkim dany. Tym bardziej że w Bytomiu nie brakuje takich naprawdę smakowitych miejsc. Oto lista dobrych barów mlecznych

1. Bar Bartosz

Jedno z takich miejsc, które na szczęście broni się przed szalejącymi podwyżkami cen i już od wielu lat ma przyjemność gościć na mapie tego miasta. Na dodatek można być pewnym tego, że zawsze można liczyć tu na niskie ceny za poszczególne potrawy. Spędzenie tutaj czasu z rodziną będzie sprawiać wielką przyjemność. Można tu zjeść różne zupy, dania mięsne, jak również pierogi, jakie uwielbiane są przez dzieci.

Adres: Stefana Żeromskiego 15, Bytom

2. Bar Domowy

Idealne miejsce na to, aby się zatrzymać i móc powspominać to, co już dawno było i charakteryzowało się określonym klimatem. Warto tu przyjść, aby zjeść także domowe obiady, jakie wielu otrzymywało zawsze w kuchni swojej mamy. Całkiem możliwe, że wiele osób przyzna, iż smak jest naprawdę ten sam. W karcie dań czeka wiele klasycznych propozycji, jakie nieodłącznie związane są z kuchnią polską.

Adres: Strzelców Bytomskich 20, Bytom

3. Smakosz Bar – Domowe obiady, catering Bytom

Bar, który jest przygotowany na wszystko. Na to, aby ludzi naprawdę dobrze nakarmić, jak również na to, aby uszykować dobry catering. Wszechstronność tego lokalu dla wielu osób jest naprawdę bardzo miłym zaskoczeniem. Tym bardziej że można tu pojawić się już od samego rana, aby zjeść smakowite śniadanie. Zupy, jakie mogą stać się preludium do drugiego dania, to taka dobra, swojska klasyka, której nie pożałuje żadna osoba.

Adres: Stefana Batorego 15, Bytom

4. Bar Pierożek Joanna Barton

Wnętrze jest bardzo skromne, ale w dzisiejszych czasach takie akcenty zalicza się na plus. Czasem przeładowanie wystroju wnętrz wpływ negatywnie na odczucia. Tutaj jest skromnie, ale to bardzo dobrze, ponieważ człowiek nie odwraca swoich myśli od jedzenia, które tutaj otrzyma. Oczywiście, nie brakuje tutaj pierogów, jakie mają różne nadzienia. Jednak pamięci poleca się także kotlet schabowy podawany z ziemniakami.

Adres: Joachima Lelewela 2, Bytom

5. Jadalnia

Niektórzy czują się tu tak dobrze, jak we własnej, domowej jadalni. Ciekawe miejsce, gdzie oko można cieszyć nowoczesnym wystrojem wnętrz. Jest to elegancki bar mleczny, gdzie na szczęście nie trzeba przejmować się wysokimi cenami. Dowodem na to, że jest tu tanio, jest ogromna ilość studentów, jak czasem zmuszona jest starannie liczyć wszystkie swoje pieniądze. W Jadalni można zjeść tanio i naprawdę smacznie.

Adres: plac Akademicki 3, Bytom

6. Mini Bar „W Zaułku” F.H.U. KOREX

W zaułku można znaleźć mini bar, gdzie naprawdę można smacznie zjeść. No i do tego nie trzeba obawiać się tego, że potrawy są mini. Lokal jest mały, ale nie trzeba się tym przejmować. Obsługa na pewno znajdzie stolik, gdzie będzie można usiąść i zjeść smaczne potrawy, jakie są tutaj serwowane. W menu czekają na wszystkich dania mięsne, ale nawet jarosze mogą liczyć na coś ciekawego dla siebie.

Adres: Antoniego Józefczaka 10, Bytom

7. Swojskie Jadło

Można być pewnym tego, że w tym lokalu można liczyć na naprawdę swojskie jedzenie, które zostanie spałaszowane przez wszystkich z wielką przyjemnością. Serwowane tutaj dania można podzielić na te na słodko, jak również wytrawnie. Dzieciaki kochają tutejsze naleśniki z nutellą. Może ktoś jednak pokusi się na naleśniki meksykańskie. Pieczeń wieprzowa, dorsz smażony, rolada wieprzowa, itd. – w menu można spotkać wiele smacznych potraw.

Adres: Adolfa Piątka 33, Bytom

8. Molto Bene Pub & Bistro

Bar mleczny, gdzie można wyczuć nowoczesny klimat. W szczególności, jeżeli ktoś spojrzy na te wszystkie burgery, jakie są ogromnych rozmiarów. Ich wielkość jest w stanie zaskoczyć wiele osób. Do tego frytki jako dodatek i można być pewnym tego, że każda osoba wyjdzie stąd najedzona. Oprócz tego, w lokalu można zamówić także pizze na różne sposoby. Ciekawa propozycja, gdzie można przyjść również ze znajomymi na piwo. Do dyspozycji w lecie jest ogródek, dzięki czemu będzie można rozkoszować się przyjemnym klimatem i dobrym jedzeniem.

Adres: Łużycka 12, Bytom

9. Karczma U Młynarza

Takie karczmy znane są z tego, że potrafią nie tylko dobrze nakarmić. One doskonale znają się na tym, co dobrego polska kuchnia ma do zaoferowania. A tych dań jest tu naprawdę spora ilość. Warto pokusić się tu na smalczyk. Może ktoś nie przepada za taką propozycją, ale tutaj podany, będzie w stanie zmiękczyć serca wielu osób. W menu czekają na gości takie potrawy jak: schab zawijany tylko serem nadziewany, śląską roladę, schab smażony dobrze sprawiony, placek ziemniaczany z gulaszem i surówkami. Do dyspozycji jest wiele ciekawych propozycji.

Adres: Piekarska 55, Bytom