10 najlepszych atrakcji na 18 urodziny

osiemnastka

Przekroczenie progu 18 urodzin dla większości młodych ludzi jest bardzo oczekiwanym czasem. Osiągając pełnoletność pragniemy być traktowani poważniej i kuszą nas prawie nieograniczone możliwości jakie będziemy mogli mieć.

Świętowanie 18 urodzin może być bardzo huczne i radosne, lecz także może odbywać się w bardziej kameralny sposób w niewielkim gronie przyjaciół i rodziny. Z całą pewnością warto jednak zaplanować ten dzień z najwyższą starannością i robić tylko te rzeczy, które sprawiają nam największą przyjemność i radość. Oto najlepsze atrakcje i prezenty na osiemnastkę.

1. Impreza w klubie

Jest to bardzo powszechny sposób na organizację swoich 18 urodzin. Wiele osób organizuje imprezę urodzinową w wynajętym klubie wraz z kilkoma innymi osobami. Zebranie większej ilości jubilatów gwarantuje obniżenie kosztów organizacji, dzięki czemu będziemy mogli te pieniądze przeznaczyć na coś innego.

2. Sesja zdjęciowa

18 urodziny to czas, gdy jesteśmy młodzi, a nasza uroda jest wyjątkowa. Warto więc upamiętnić ten wyjątkowy czas na pięknych zdjęciach, wykonanych przez dobrego fotografa. Sesja może odbywać się także w gronie najbliższych przyjaciół, którzy sprawią dodatkowo, że zdjęcia będą bardzo wesołe i radosne i będą mogły pozostać pamiątką przyjaźni na całe nasze życie. Sesja zdjęciowa może być wykonana w plenerze, w ulubionym i wyjątkowym miejscu lub w specjalnym studio z atrakcyjnymi dekoracjami.

3. Wyjazd za granicę

Te wyjątkowe urodziny to dobry czas na wycieczkę, która od zawsze była niespełnionym marzeniem. Jeśli brakuje nam funduszy ma zorganizowanie takiego wyjazdu, warto poprosić swoją rodzinę oraz przyjaciół, aby w ramach prezentu wspomogli nas choć niewielką kwotą. W ten sposób wiele osób pozbędzie się problemu wymyślania niepraktycznego prezenty, a my zyskamy szansę na spełnienie własnych marzeń podróżniczych.

4. Kolacja

18 urodziny można również uczcić w wybranej restauracji. Kolacja, może mieć charakter degustacyjny albo odbywać się w sprawdzonej już wcześniej i bardzo lubianej restauracji lub knajpce. Na taką kolację dobrze jest zaprosić bliskie osoby, z którymi spędzimy miło czas na rozmowie i żartach. Kolacja to doskonały moment na opowiadanie sobie najciekawszych historii zapamiętanych ze swojego dzieciństwa i całego okresu przed osiągnięciem pełnoletności.

5. Tatuaż

Bardzo dużo młodych osób pragnie wykonać na swoim ciele jakiś niezwykły tatuaż. Niestety, aby wykonać tatuaż należy posiadać zgodę rodziców lub być właśnie pełnoletnim. Wykonanie tatuażu powinno się jednak bardzo dokładnie przemyśleć i zaplanować wcześniej jego wzór, ponieważ usuwanie lub zakrywanie go w późniejszym czasie, może być bardzo skomplikowanym i niestety także i bolesnym procesem. Pierwszy tatuaż dobrze jest wykonać o niewielkich rozmiarach. Dzięki temu nie doznamy szoku my i nasi bliscy, gdy już każdego dnia będzie on widoczny na skórze.

6. Seans filmowy

Jeśli nie przepadamy za zbyt hucznymi imprezami lub pragniemy spędzić ten wyjątkowy dzień wyłącznie z garstką najbliższych nam osób, zorganizowanie seansu filmowego jest doskonałym pomysłem. Warto wcześniej zadbać o wybór w filmach, dzięki czemu dla każdego znajdzie się film pasujący do jego gustu i upodobania. Na wieczorek filmowy warto przygotować przekąski, takie jak popcorn czy orzeszki i cieszyć się nim przez cały wieczór.

7. Randka

Jeśli nasze 18 urodziny pragniemy spędzić wyłącznie z ukochaną osobą, należy ją o tym wcześniej poinformować. Oczekiwania związane z tym dniem mogą się na początku nie pokrywać z pomysłami naszej ukochanej osoby, dlatego należy z nią o tym już wcześniej rozmawiać i wspólnie planować. Randka może odbyć się w dowolnym miejscu i najlepiej jeśli będzie polegała na naszych ulubionych czynnościach. Może być to więc wyjście do kina, restauracji lub spokojny spacer w przyjemnej okolicy.

8. Weekend poza domem

Coraz powszechniejszy sposób na spędzenia czasu swoich 18 urodzin. Najlepszym sposobem jest wynajęcie niewielkiego domku w przyjemnej okolicy i zaproszenie najbliższych sobie osób. Taki weekend, może być nie tylko sposobem na świętowanie urodzin, lecz przede wszystkim świetnym czasem odpoczynku i zabawy wśród swoich przyjaciół.

9. Metamorfoza

Osiągając pełnoletność warto zafundować sobie pewną metamorfozę. Może to być radykalna zmiana fryzury lub wizyta u doświadczonej kosmetyczki. Spędzenie czasu na zabiegach, które mają za zadanie zadbać o nas, może być niezwykle przyjemne i przynieść wiele radości. Zmianom fryzury bardzo często towarzyszą także zmiany w naszym życiu, które mogą być bardzo pozytywne i wyjść nam na dobre.

10. Spotkanie ze stylistą

Przekroczenie granicy dorosłości to czas, gdy chcemy być traktowani nieco poważniej niż do tej pory byliśmy. Aby wspomóc ten proces, warto zmienić trochę swój sposób ubierania się i stylizowania na co dzień. Warto więc skorzystać z porady osoby doświadczonej, która dobierze najbardziej odpowiednie dla nas ubrania.

5/5 - (liczba ocen: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.