Ursynów najlepsze atrakcje dla dzieci! Co zwiedzać z dziećmi?

Warszawa Ursynów

Zbliżają się wakacje, więc warto już teraz pomyśleć o rozrywkach, które można zapewnić dzieciom, aby się nie nudziły. Jeżeli nie można pozwolić sobie na wyjazd w góry czy nad morzem i mieszka się w Warszawie, warto skorzystać z szerokiej oferty jaką ma dzielnica Ursynów.

Warto wybrać się z dzieckiem do kina na jeden z licznych filmów animowanych. To doskonała rozrywka i spędzanie wolnego czasu. To również forma edukacji i rozwijanie zainteresowań dziecka. Jeżeli dysponujemy większą ilością wolnego czasu można wybrać się z dzieckiem do Rodzinnego Centrum Rozrywki Bingo Bongo. Czeka tu wiele atrakcji. Dla najmłodszych polecane są place zabaw z basenami pełnymi piłek, zjeżdżalnie, a nawet huśtawki. Pobudzi to sprawność ruchową i wzmocni rozwój mięśni, a przy tym będzie świetną zabawą. Doskonałym pomysłem jest również labirynt luster. To pomieszczenie, które posiada same wysokie lustra tworzące labirynt, tworzą one złudzenie optyczne, a dzieci mogą się poczuć niczym Alicja w Krainie Czarów. Atrakcje dla dzieci Ursynów wywołają uśmiech na twarzach oraz sprawią im wiele radości.

Dla starszych dzieci w wieku szkolnym polecany jest Escape Room. Zabawa polega na znajdywaniu wskazówek i odgadywaniu zagadek, które pozwolą wydostać się z zamkniętego pokoju, przy użyciu swojego sprytu. Każdy ma na to 60 minut, a sale oferują różne scenariusze zabawy. To doskonały rozwój psychosomatyczny, który wpływa na uczenie się analizy oraz logicznego myślenia.

Do dyspozycji dzieci są także warsztaty plastyczne, gdzie mogą rozwinąć swój talent, a także po prostu świetnie się bawić. Wszystkie zajęcia odbywają się pod okiem instruktorów i animatorów, absolwentów szkół plastycznych i wyższych uczelni. Dla dzieci preferujących aktywne spędzanie wakacji idealnie sprawdzą się zajęcia na basenie, gdzie mogą nauczyć się pływać lub dołączyć do sekcji pływackiej, a także wziąć udział w aerobiku na basenie. Nad bezpieczeństwem czuwa ratownik.

Kolejną atrakcją na Ursynowie będzie Jurajski Plac Zabaw. Do dyspozycji dzieci są skałki wspinaczkowe, liczne zjeżdżalnie, czy też ciekawe huśtawki w kształcie dinozaurów. Dzieci mogą tam spędzić praktycznie cały dzień i na pewno nie będą się nudzić. Nawet jeśli nie dysponujemy dużym budżetem, bardzo wiele atrakcji jest darmowych bądź w niskiej, nie obciążającej budżetu domowego, cenie. Nawet jeśli nie możemy pozwolić sobie na wyjazd, to i tak sprawi się dziecku wiele radości. Atrakcje dla dzieci Ursynów skierowane są dla wszystkich niezależnie od wieku.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *