5 przydatnych gadżetów dla podróżnika

Czy lubisz podróżować po różnych częściach Polski? Czy kochasz chodzić po górach? Często wybierasz się nad jezioro lub morze? Prawdopodobnie przydadzą się Tobie te gadżety. Oto 5 przydatnych gadżetów dla podróżnika.

1. Nóż kieszonkowy

Nóż kieszonkowy

Niezawodny przez wiele lat, szczególnie dla miłośników gór. Zawsze jest potrzeba, by co przeciąć, otworzyć lub przygotować coś do jedzenia. Dobry nóż w kieszeni wykona wszystkie te funkcje. Będzie to przydatne podczas podróży nad jezioro lub wypad na świeżym powietrzu.

2. Powerbank

Powerbank

Masz swój telefon – po prostu pozostań w kontakcie z bliskimi, dostępem do internetu lub zrób zdjęcie, dzięki czemu można mieć niezapomniany wyjazd. Więc nie zapomnij zabrać ze sobą powerbanku – wszędzie, nawet na szczyt, ładując swój telefon.

3. Wielofunkcyjna latarka

latarka
źródło: aluratek.com

Taka latarka posiada wbudowany zegar, bez konieczności korzystania z telefonu. Ma też wbudowany kompas i szkło powiększające.

4. Selfie stick

Selfie stick

Hit w zeszłym roku, bardzo chętnie brany przez wielu ludzi w każdym możliwym miejscu. Dzięki temu gadżetowi Twoje zdjęcia nabiorą kolorytu.

5. Przenośny ekspres do kawy

ekspres do kawy

Miłośnicy kawy mają możliwość zalania w terenie gorącej wody i zalanie kawy. Dzięki temu gadżetowi, nawet w środku lasu, będziesz mógł rozkoszować się wybornym napojem.

4.8/5 - (liczba ocen: 17)

Liczba komentarzy: 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.