Porady

5 przydatnych gadżetów dla podróżnika

Czy lubisz podróżować po różnych częściach Polski? Czy kochasz chodzić po górach? Często wybierasz się nad jezioro lub morze? Prawdopodobnie przydadzą się Tobie te gadżety. Oto 5 przydatnych gadżetów dla podróżnika.

1. Nóż kieszonkowy

Niezawodny przez wiele lat, szczególnie dla miłośników gór. Zawsze jest potrzeba, by co przeciąć, otworzyć lub przygotować coś do jedzenia. Dobry nóż w kieszeni wykona wszystkie te funkcje. Będzie to przydatne podczas podróży nad jezioro lub wypad na świeżym powietrzu.

2. Powerbank

Masz swój telefon – po prostu pozostań w kontakcie z bliskimi, dostępem do internetu lub zrób zdjęcie, dzięki czemu można mieć niezapomniany wyjazd. Więc nie zapomnij zabrać ze sobą powerbanku – wszędzie, nawet na szczyt, ładując swój telefon.

3. Wielofunkcyjna latarka

latarka
źródło: aluratek.com

Taka latarka posiada wbudowany zegar, bez konieczności korzystania z telefonu. Ma też wbudowany kompas i szkło powiększające.

4. Selfie stick

Selfie stick

Hit w zeszłym roku, bardzo chętnie brany przez wielu ludzi w każdym możliwym miejscu. Dzięki temu gadżetowi Twoje zdjęcia nabiorą kolorytu.

5. Przenośny ekspres do kawy

ekspres do kawy

Miłośnicy kawy mają możliwość zalania w terenie gorącej wody i zalanie kawy. Dzięki temu gadżetowi, nawet w środku lasu, będziesz mógł rozkoszować się wybornym napojem.