10 najlepszych restauracji w Zatorze

Zator to niewielkie miasteczko znajdujące się w południowej Polsce, a dokładnie w województwie małopolskim.

Słynie przede wszystkim z historycznej hodowli ryb, a w szczególności karpia królewskiego. To właśnie w Zatorze każdego roku odbywają się Zatorskie Dni Karpia.

Miasto ma w kwestii kulinarnej sporo do powiedzenia.

1. Restauracja „Pod Lipami”

Restauracja „Pod Lipami” to doskonałe miejsce dla osób, które spędziły mnóstwo czasu na beztroskiej zabawie w Energylandii. Lokal serwuje dania kuchni polskiej, a bogata karta dań z pewnością zadowoli wszystkich gości.

2. Restauracja Revel

Restauracja Revel w Zatorze oferuje domowe obiady. Można wobec tego załapać się na rozgrzewającą zupę dnia i solidne porcje drugiego dania. Miejsce słynie z przemiłej obsługi i pysznych posiłków.

3. Restauracja Bonanza

Restauracja Bonanza charakteryzuje się przede wszystkim biesiadno-domowym wystrojem wnętrza. Ta przytulna przestrzeń w połączeniu z pysznym jedzeniem sprawiają, że chce się tutaj wrócić. Warto się skusić na tutejszą pizzę.

4. Scandi Restaurant

Scandi Restaurant to dosyć ekskluzywna kuchnia, w której smak ma pierwszorzędne znaczenie. Lokal serwuje wyśmienitą zupę tajską, ale również steki z polędwicy wołowej i inne rarytasy powstające z zamiłowania do kuchni polskiej, włoskiej oraz skandynawskiej.

5. Bistro CudaWianki

Bistro CudaWianki to miejsce, w którym można delektować się potrawami z kuchni polskiej. Porcje są solidne, a każda potrawa powstaje z najlepszej jakości produktów.

6. Royal Restaurant

Royal Restaurant to miejsce, w którym można delektować się autorską kuchnią szefa kuchni. W lokalu króluje polska kuchnia, choć trzeba podkreślić, że w niebanalnym wydaniu.

7. Pork&Friends

Pork&Friends to niewielkie i niepozorne bistro. Można tutaj jednak skosztować pysznych burgerów. Lokal serwuje również doskonałej jakości pizze oraz makarony.

8. Orient Express

Orient Express to lokal, który zachwyci miłośników kuchni azjatyckiej. Potrawy na bazie ryżu z dobrze doprawionym mięsem to znak rozpoznawczy tego miejsca.

9. Moya Formuła

Moya Formuła to zadziwiający lokal. Miejsce składa się z trzech poziomów. Rozmaitość smaków zachwyca, choć warto przede wszystkim skusić się na dania kuchni włoskiej.

10. Mr. Golonka

Mr. Golonka to przede wszystkim miejsce, w którym będziemy mogli zjeść jedną z najlepszych golonek na świecie. Lokal serwuje również mięso i kiełbaski z grilla.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.