10 najlepszych restauracji w Jarosławcu

Jarosławiec to miejscowość leżąca w województwie zachodniopomorskim.

Tawerna Rybacka Panuje tu iście nadmorski klimat, dlatego też chętnie to miejsce odwiedzają miłośnicy leniuchowania na plaży, zwiedzania i wypoczynku na łamach natury. Można tu bardzo miło spędzić czas, na przykład pływając w morzu, biorąc udział w rejsie, czy zwiedzając atrakcje miasta.

Na pewno warto też skosztować pysznej nadmorskiej rybki i innych tego typu specjałów.

1. Tawerna Rybacka

Tawerna Rybacka cieszy się doskonałą opinią w Jarosławcu. Panuje nawet przekonanie, że podaje się tu najlepszą rybkę w mieście. Wystrój lokalu jest typowo nadmorski, wszędzie zwisają ryby, statki, siatki rybackie. Ceny są stosunkowo wysokie ale warto tyle zapłacić, by zjeść tak smacznie i tak syto.

2. Jackowo

Jackowo to lokal dla smakoszy o wysublimowanych gustach. Jedzenie jest tu podawane w niezwyklej formie, bardzo estetycznie i elegancko. W menu przeważają ryby oraz sałatki, ich połączenie jest tu bardzo wyjątkowe.

3. Wilk Morski

Wilk Morski to wyjątkowy lokal na nadbrzeżu. Oferuje on ryby podane w wyjątkowej oprawie. Z lokalu rozciąga się przepiękny widok na morze. Jedzenie jest wyborne, obsługa bardzo szybka i zawsze uśmiechnięta.

4. Morskie opowieści

Morskie Opowieści to lokal o dosyć specyficznej nazwie. Restauracja ta serwuje typowo grilowe dania, dania barowe, domową kuchnię i oczywiście wyśmienitą rybkę. Dania są ciekawie urozmaicone, ich smak jest wyborny.

5. U babci

U babci to uroczy lokal, który pełni główną rolę smażalni ryb. Lokal ten jest ceniony za proste potrawy, szybką obsługę i niskie ceny. Ryby są podawane w takiej wielkości, jaką sobie zażyczy klient.

6. Tawerna Corso

Tawerna Corso zaspokoi oczekiwania każdego gościa. W restauracji tej podawane są smaczne dania kuchni europejskiej dla małych i dużych. Do tego doskonała lokalizacja przy głównym deptaku w Jarosławcu.

7. Witta

Witta to przede wszystkim lokal o włoskich korzeniach. Jego domeną są przepyszne pizze na cienkim cieście, przygotowywane bardzo starannie. Również inne dania kuchni włoskiej, takie jak makarony są bardzo pyszne i dosyć szybko przygotowywane.

8. Tawerna Maltańska

Tawerna Maltańska to przyjemny nadmorski lokal, w którym można zjeść rybę podaną na wiele różnych sposobów a także wiele innych ciekawych dań. Obsługa w tym miejscu jest niezwykle miła i uprzejma, panuje tu swobodny, wakacyjny klimat.

9. Pizzaria Va Bane

Pizzaria Va Bene to typowy przykład włoskiej knajpki. Przede wszystkim na pochwałę zasługuje tu obsługa, która jest bardzo miła i stara się być jak najbardziej pomocna. Pizzę bardzo duże, z niewielką ilością składników. Inne potrawy typu kebab, ryba czy frytki dobrze przygotowane.

10. Tawerna Punta

Tawerna Punta to bardzo przyjemna restauracja, z świetnie zorganizowanym ogródkiem na wolnym powietrzu. Przy sprzyjającej pogodzie warto zjeść na zewnątrz. Wystrój knajpy efektowny, wszystko jest w drewnie i jest tu wiele morskich dodatków. Jedzenie bardzo szybko przygotowywane.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.