10 najlepszych restauracji w Cisnej

Cisna to niewielka wieś znajdująca się w województwie podkarpackim.

Przepiękna idylliczna sceneria i okoliczne atakcje sprawiają, że miejsce jest bardzo chętnie odwiedzane przez turystów spragnionych bliskości natury i lokalizacji bez tłumów turystów.

To również miejsce, w którym lokale gastronomiczne mają sporo do zaoferowania.

1. Bar Siekierezada

Bar Siekierezada w Cisnej jest jednym z najpopularniejszych miejsc w okolicy. Miejsce szczyci się, że serwuje przede wszystkim solidne porcje pysznego jedzenia i głośną muzykę, w tym również muzykę na żywo. To miejsce kultowe i z pewnością warto odwiedzenia.

2. Szynk Na Zamościu

Szynk Na Zamościu to przede wszystkim klimat drewnianej góralskiej chaty i pyszne jedzenie. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

3. Oberża Pod Kudłatym Aniołem

Oberża Pod Kudłatym Aniołem to wyjątkowa kuchnia, której nie sposób znaleźć w takim wydaniu w innych regionach Polski. Możemy tutaj skosztować pysznych fuczek, a także pierogów huculskich z bryndzą.

4. Karczma Karnasów

Karczma Karnasów serwuje duszoną baraninę, sarninę czy popularny placek po bieszczadzku. To miejsce zachwyca wspaniałymi potrawami. Warto skosztować kwaśnicy czy pysznej zupy z dzika w kociołku.

5. Karczma Łemkowyna

Karczma Łemkowyna to jedno z tych miejsc, w których można delektować się pysznymi pierogami i plackami ziemniaczanymi. Warto skusić się również na tradycyjny polski żurek.

6. Restauracja Wołosań

Restauracja Wołosań serwuje przede wszystkim pyszne karpackie dania. To raj również dla miłośników kuchni domowej. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

7. Smażalnia Pstrąga Szaturnia

Smażalnia Pstrąga Szaturnia to jedno z tych miejsc, które warto odwiedzić, będąc w Cisnej. Pyszna świeża ryba w wersji wędzonej, smażonej lub grillowanej.

8. Gościniec u Bacy

Gościniec u Bacy to przede wszystkim swoja kuchnia. Na uwagę zasługują przede wszystkim bacowskie pierogi z boczkiem, ziemniakami oraz czosnkiem.

9. TROLL

Pod nietypową nazwą TROLL kryje się karczma, w której panuje przede wszystkim fantastyczny klimat. Można tutaj delektować się wybitną pizzą.

10. Karczma Brzeziniak

Karczma Brzeziniak znajduje się w pięknej drewnianej i niezwykle klimatycznej góralskiej chacie. To przede wszystkim solidne porcje i często muzyka na żywo. Jedzenie jest pyszne i z pewności,ą warto się tutaj wybrać.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.