Podróże

GoEuro w rankingu 10 najbardziej innowacyjnych firm turystycznych.

GoEuro wśród 10 najbardziej innowacyjnych firm branży turystycznej według amerykańskiego magazynu biznesowego Fast Company

GoEuro w rankingu 10 najbardziej innowacyjnych firm turystycznych

Doceniono przede wszystkim umiejętne łączenie różnych środków transportu kolejowego, autokarowego oraz lotniczego – w jednej wyszukiwarce.

Zestawienie Najbardziej innowacyjnych firm magazynu Fast Company to dogłębne i znaczące w świecie biznesu opracowanie. W celu stworzenia aktualnej listy reporterzy Fast Company przyjrzeli się tysiącom przedsiębiorstw na całym świecie. Umożliwiło im to zidentyfikowanie najbardziej znaczących innowacji ostatniego roku oraz prześledzenie wpływu tych inicjatyw na biznes, przemysł i szeroko pojętą kulturę. W poprzednich edycjach wyróżnione zostały takie firmy, jak choćby Airbnb czy Uber. W tym roku dostrzeżono, obecne już również w Polsce, GoEuro.

Tworząc sposób na łatwe i szybkie planowanie podróży, GoEuro daje podróżnym możliwość wyszukiwania połączeń kolejowych, autokarowych i lotniczych z/do dowolnego miejsca z uwzględnieniem nawet małych miasteczek i wiosek na terenie Europy. Produkt dostępny jest  także jako aplikacja na smartfon, odpowiadając na potrzeby podróżnych bez względu na miejsce, w którym się znajdują, oraz informacje, jakich potrzebują.

Co ważne dla polskich użytkowników,  GoEuro dostępna jest w języku polskim pod adresem www.goeuro.pl, a zakup biletów możliwy jest w złotówkach. Firma aktywnie pracuje nad integracją największych przewoźników oferujących połączenia autobusowe, kolejowe oraz lotnicze na terenie naszego kraju.

Robert Safian, redaktor i dyrektor zarządzający Fast Company, przyznał: „Cieszę się, iż mogę przywitać GoEuro w klasie dynamicznych, inspirujących firm z całego świata”.

Dyrektor generalny (CEO) i założyciel GoEuro, Naren Shaam, odpowiedział na tę wiadomość: „To dla mnie wspaniały dowód uznania po ponad trzech latach intensywnej pracy w łączeniu każdego poszczególnego miejsca na mapie za pomocą jednego kliknięcia. Jesteśmy bardzo dumni z faktu, iż znaleźliśmy się na najwyższej pozycji jako najbardziej innowacyjna europejska firma w branży turystycznej.”

Wydanie magazynu Fast Company zawierające ranking Najbardziej innowacyjne firmy (marzec 2017) dostępne jest pod adresem: www.fastcompany.com/MIC.