Porady

Zdjęcie na kocu – ciekawy pomysł na prezent

krowa na sofie

Biorąc pod uwagę, że prawdopodobnie będziemy spędzać dużo czasu przytulając się pod kocami w naszym gospodarstwie domowym w celu zmniejszenia rachunków za energię w nadchodzących miesiącach, z pewnością nie może być lepszego koca niż niestandardowy koc ze zdjęciem, na którym widnieje Twoje ulubione wspomnienie.

Zostałam poproszony o sprawdzenie kocyków z MojObraz.pl i zrobienie jednego dla siebie. Kupiłem koc w rozmiarze 200×150 cm. Pasuje idealnie na łóżko. Uwielbiam to, jak miękki i wygodny jest ten koc. Oczywiście nie przytulałam się do niego na kanapie, ponieważ jest to prezent, ale mogę sobie wyobrazić miłą, chłodną noc przed ogniskiem, przytulając się do tego koca.

koc krowa jersey

Jak widać na zdjęciu, nie jest to bardzo gruby koc. Proces projektowania koca jest bardzo prosty. Wgrywasz swoje zdjęcia z komputera i tyle.

Powiedzieć, że zaparło mi dech w piersiach to całkowite niedopowiedzenie. To było coś magicznego widzieć zdjęcie naszego zwierzaka na kocu, który będzie używany przez całą rodzinę. Po prostu wiedziałam, że stanie się on wyjątkową częścią naszego domu – i tak już jest. Liczę na to, że stanie się również pamiątką. Alternatywnie dostępny jest również obraz na płótnie.

Jakość obrazu jest tak niesamowita, jest tak wyraźna i klarowna. Naprawdę nie potrafię wyrazić słowami, jak wspaniały jest ten koc. Uwielbiam ten koc tak bardzo, że już rozglądam się za poduszkami, bo teraz wiem, że są one świetnej jakości i kupno ich od mojobraz.pl jest mniej ryzykowne. Należy jednak uważać przy ognisku lub palniku, ponieważ ten rodzaj tkaniny nie jest ognioodporny.

Kolejną rzeczą, o której należy pamiętać w przypadku tego koca jest to, że może być on naprawdę wyjątkowy. Możesz go całkowicie spersonalizować dla siebie, nie musisz tworzyć go ze zdjęciem swoim lub swoich dzieci, możesz nawet sprawić, że będzie całkowicie pasował do Twojego wystroju. Może to być również ciekawy pomysł na prezent dla najbliższych.

Kod rabatowy dla Naszych czytelników to FAJNEPODROZE10. Dzięki niemu otrzymacie dodatkowe 10% rabatu na wszystkie produkty. Kod jest ważny do 31.12.2021.

Temperatury spadły, jest zdecydowanie jesiennie, a to może oznaczać tylko jedno….. czas się ogrzać. A do tego oczywiście potrzebny jest koc. Ale nie byle jaki koc, ale oczywiście Koc ze zdjęciem na zamówienie.