10 najlepszych miejsc na urodziny dla dzieci w Tarnowie

urodziny dla dziecka tarnów

Świętowanie urodzin dziecka ma wiele zalet. Jest to ważna data zarówno dla dziecka, jak i rodziców. Zastanawiasz się, jakie atrakcje zaproponować? Poniżej znajdziesz kilka ciekawych propozycji.

Najlepsze miejsca na urodziny dla dzieci w Tarnowie

W Tarnowie jest wiele ciekawych miejsc, dzięki którym można zorganizować świetne spotkanie urodzinowe dla dziecka. Oto 10 najlepszych opcji:

1. Figle Migle

Centrum Zabaw Dziecięcych znajduje się przy ulicy Lwowskiej 134 a. W wewnętrznym placu zabaw na jubilata i gości czeka wiele atrakcji jak na przykład suchy basen wypełniony kulkami, zjeżdżalnie, tory przeszkód. Dostępne są dwie bajkowe salki. Na stronie sali zabaw jest dostępne przyjemne dla oka zaproszenie, które można wydrukować i przekazać dzieciom.

2. Rajtek Dziecięcy Raj

Aby tutaj świętować, trzeba udać się pod adres: Kępa Bogumiłowicka 40 c. Sala zabaw oferuje zarówno dostęp do atrakcji wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Każde dziecko, które lubi tego rodzaju rozrywkę na pewno będzie zadowolone. Zdjęcia, opinie i dane kontaktowe są dostępne na oficjalnej stronie sali zabaw.

3. Promienny Zamek

Kolejna świetna sala zabaw dla dzieci. Atrakcja jest zlokalizowana przy ulicy Promiennej 21. Wnętrza zamku są urządzone w taki sposób, że podobają się nie tylko dzieciom, ale także dorosłych. Warto obejrzeć zdjęcia dostępne na stronie internetowej. Dostępne są tam także szczegóły dotyczące oferty sali zabaw.

4. Bawialni Kulka

Aktywne urodziny? Jeśli chcesz zapewnić jubilatowi i jego gościom moc atrakcji i zabawy, ta bawialnia sprawdzi się bardzo dobrze. Aby korzystać z atrakcji, trzeba udać się pod adres: Piłsudskiego 28 b. Mega plac zabaw oferuje możliwość skorzystania ze ścianki wspinaczkowej, suchych basenów z piłeczkami, boiska do gry w koszykówkę i piłkę nożną. W bawialni dostępne są także piankowe klocki Mammutico, które pomagają rozwijać wyobraźnię i kreatywność przez zabawę.

5. FlyPark Tarnów

Błonie 2 to adres, pod który trzeba się udać, aby móc skorzystać z atrakcji tego miejsca. Zabawa w parku trampolin to od przynajmniej kilku lat jedna z najpopularniejszych opcji na urodzinową atrakcję. Często to właśnie takie popularne rozwiązania okazują się najlepsze. FlyPark oferuje wiele ciekawych atrakcji jak na przykład Fly Pool, Fly Wall, czy też Slum Dunk. Jeśli chodzi o imprezę urodzinową są dostępne różne pakiety, a więc każdy może znaleźć opcję dostosowaną do swoich potrzeb i możliwości.

6. Xtreme KIDS

Błonie 2 to adres, pod który należy się udać, aby skorzystać z atrakcji oferowanych przez to miejsce. Dostępnych jest kilka pakietów urodzinowych, a więc na pewno znajdziesz taki, który spełni najważniejsze oczekiwania. Szczegóły na temat oferty można znaleźć na stronie  internetowej firmy.

7. Shooter Tarnów

Spodoba się tutaj na pewno każdemu małemu fanowi ekscytujących wrażeń. Ta opcja jest szczególnie dobra dla nastolatków. Strefa gier znajduje się przy ulicy Krakowskiej 101. Dostępne są tutaj atrakcje takie jak laserowa strzelnica, sprzęt przenoszący do wirtualnej rzeczywistości, symulator rajdówki i wiele innych.

8. Drift Park Extreme

Kolejna dobra propozycja dla wielbicieli ekscytujących wrażeń. Akacjowa 1 to adres, pod który należy się udać, aby skorzystać z atrakcji. Warto wspomnieć, że jest to jedyny w regionie tor driftingowy dla tego rodzaju pojazdów. Crazy carts to pojazdy elektryczne, dzięki którym można zostać królem driftu. Atrakcja jest dostępna nie tylko dla starszych dzieci. Mogą z niej skorzystać pociechy, które ukończyły cztery lata.

9. Laser Planet

Znajduje się przy ulicy Dąbrowskiej 13. Atrakcja pozwala nie tylko na świetną zabawę, ale także wykazanie się sprytem i trening szarych komórek. Podczas pokonywania labiryntu uczestnicy gry podejmują się walki, ale nie są narażeni na niebezpieczeństwo. Wiązka lasera o małej mocy jest widoczna i nie zagraża zdrowiu.

10. Park Wodny Tarnów

Pływanie i zabawy w wodzie sprawdzają się doskonale zarówno na co dzień, jak i w dniu urodzin. Park Wodny jest zlokalizowany przy ulicy Piłsudskiego 30.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.