5 najlepszych miejsc na urodziny dla dzieci w Tarnowskich Górach

urodziny dla dzieci tomaszów mazowiecki

Organizacja imprez urodzinowych dla dzieci w Tarnowskie Góry? Nic trudnego. Jest bowiem bardzo wiele miejsc, w których tego typu imprezy można zorganizować.

1. Hokus Pokus sala zabaw

Sala zabaw Hokus Pokus to miejsce, w którym impreza urodzinowa z pewnością będzie niezapomniana. Bardzo wiele ciekawych atrakcji zapewnia rozrywkę na długi czas, dzięki czemu goście urodzinowi na długo zapamiętają wydarzenie. Można wybrać jeden z 4 pakietów lub samodzielnie skomponować własny. W każdym przewidziano nie tylko animatora dla dzieci przez cały czas trwania zabawy, ale również sesję zdjęciową oraz prezent dla jubilata.

2. Bawilandia Figle Migle

Bawilandia Figle Migle to doskonały wybór, jak chodzi o organizację urodzin dla dzieci. W tym miejscu molżna znaleźć nie tylko takie atrakcje jak baseny z kulkami czy zjeżdżalnie, ale również kręgielnie. Decydując się na organizacje urodzin można wybrać jeden z wielu wariantów, niektóre z nich umożliwiają również rezerwacje toru na kręgielni. W każdym wariancie przewidziano przystrojenie kącika urodzinowego, a także opiekę obsługi oraz prezent dla jubilata.

3. Ferricudina – park linowy

Ferricudina to bardzo interesując miejsce, które zapewnia przede wszystkim bardzo aktywną zabawę. Główną atrakcją tego miejsca jest bowiem park linowy. Ze względu na fakt, iż atrakcje rozmieszczone są na zewnątrz, czyny jest sezonowo. Można bez najmniejszych problemów zorganizować tam niezapomniane urodziny, zarówno dla młodszych jak i starszych dzieci. Atrakcją może być nie tylko park linowy, ale również ognisko czy możliwość obcowania z wieloma zwierzętami.

4. Huś Tuś – bawialnio – kawiarnia

Bawialnia i kawiarnia w jednym – to właśnie Huś Tuś. Co więcej, miejsce jest ekologiczne, co znaczy że zarówno zabawki jak i przygotowywane przekąski są zdrowe i przyjazne dla gości. Zabawki są wykonane tak, aby nie tylko bawić, ale również pomagać dzieciom się rozwijać. Dlatego jest idealnym miejscem na organizowanie urodzin dla maluchów. Rodzice mogą mieć pewność, że ich pociechy dostaną ekologiczne przekąski, a zabawki będą dla nich bezpieczne.

5. Park Trampolin

Park Trampolin w Tarnowskich Górach sprawi, że zorganizowane tam urodziny na długo zapadną w pamięci dzieci. Szczególnie polecany jest jako miejsce dla nieco starszych dzieci. Wyskakane urodziny, jakie można tam zorganizować to nie tylko zabawa na trampolinach, ale również poczęstunek, przygotowany zgodnie z oczekiwaniami gości.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.