10 najlepszych miejsc na urodziny dla dzieci w Koszalinie

urodziny dla dzieci koszalin

Zbliża się dzień urodzin Twojego dziecka? Warto postawić na ciekawe atrakcje, dzięki którym świętowanie ważnej daty będzie przyjemne. W Koszalinie funkcjonuje przynajmniej kilka miejsc godnych uwagi. Poniżej znajdziesz najlepsze propozycje.

Najlepsze miejsca na urodziny dla dzieci w Koszalinie

Zabawa, atrakcje, ruch – to dzieci lubią najbardziej. Oto 10 najlepszych miejsc na urodziny dla dziecka w Koszalinie:

1. Sala Zabaw i Park Trampolin Bingo-Bongo

To świetna propozycja, jeśli ważna jest różnorodność. Atrakcji jest wiele, a więc dla każdego małego fana przygód znajdzie się coś odpowiedniego. Sala Zabaw i Park Trampolin Bingo-Bongo jest zlokalizowany przy ulicy Bohaterów Warszawy 2a. Można skorzystać tutaj z atrakcji takich jak basen wypełniony kulkami, zjeżdżalnie, trampoliny. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat dostępnej oferty, wystarczy wejść na stronę internetową obiektu, kliknąć Poproś o wycenę, wprowadzić dane i wysłać zapytanie.

2. PlayPark, Rodzinny Park Rozrywki

Tutaj poczują się dobrze zarówno młodsi, jak i nieco starsi fani dobrej zabawy. Park jest zlokalizowany przy ulicy Bohaterów Warszawy 24-26. Dostępne są tutaj atrakcje takie jak basen z gąbkami, skocznia snowtubing, czy też ścianki wspinaczkowe. Aktywności sportowe w dniu urodzin? To dobra propozycja dla fanów ruchu. W zależności od wybranej oferty można skorzystać z zajęć prowadzonych przez animatora, czy też zarezerwować odwiedziny Króla Juliana. Opcji jest wiele.

3. Lasermania

Obiekt znajduje się przy ulicy Bohaterów Warszawy 2a. W pakiecie urodzinowym jest szkolenie pod okiem wykwalifikowanego instruktora, uzbrojenie graczy, kilka gier w plenerze, przygotowanie ogniska, turniej strzelecki, turniej łuczniczy. Warto wspomnieć, że dostępne są różne scenariusze zabawy. Tak na przykład pojedynek drużyn jest przeznaczony dla grupy od 4 do 10 osób. Gra trwa 20 minut i odbywa się w kosmicznym labiryncie.

4. Bajeczna Chatka Kubusia Puchatka

Bardzo dobra propozycja zarówno dla nieco młodszych maluchów, jak i starszych dzieci. Plac zabaw znajduje się przy ulicy Morskiej 28. Dostępne są tutaj atrakcje takie jak basen wypełniony piłkami, mosty rurowe, czy też kącik zabaw dla najmłodszych. Super zabawa to propozycja dla dzieci od 1 do 12 lat.

5. Twój Robot

Aby skorzystać z oferty tego miejsca, trzeba udać się pod adres: Jana Pawła II 20. Każdy mały wielbiciel robotów na pewno będzie zadowolony. Urodzinowa zabawa trwa od 2 do 3 godzin i jest to czas na skorzystanie z wielu atrakcji. Podczas urodzin realizowany jest jeden temat zabawy, a nasz przebiegiem imprezy czuwa doświadczony animator. Dostępne są tematy: eksperymenty, robotyka.

6. Paintball

Pole paintballowe jest zlokalizowane w Kędzierzynie, a więc niedaleko Koszalina i warto się tutaj wybrać. Jeśli Twoja pociecha lubi ruch na świeżym powietrzu i niezapomniane wrażenia, ta atrakcja może okazać się strzałem w dziesiątkę. Obsługa obiektu dba o to, aby uczestnicy nie mogli narzekać na nudę. Szczegóły dotyczące oferty możesz znaleźć na stronie internetowej obiektu.

7. MK Bowling

To miejsce spodoba się każdemu fanowi gry w kręgle. MK Bowling znajduje się przy ulicy Stefana Okrzei 3. Dostępne są dwa pakiety urodzinowe dla dzieci: kosmiczny i standardowy. Szczegóły na temat opcji urodzinowych znajdziesz na stronie obiektu.

8. Strefa gier VR 4FUN

Obiekt znajduje się przy ulicy Bohaterów Warszawy 2a. Salon VR przeniesie jubilata i jego gości w fascynujący świat wirtualnej rzeczywistości. Jeśli chcesz poznać szczegóły i poprosić o wycenę, wejdź na stronę internetową Salonu Gier VR i kliknij Poproś o wycenę.

9. Park Wodny

Zabawy w wodzie to prosty i jednocześnie skuteczny sposób na rozrywkę dla dzieci w różnym wieku. Park Wodny znajduje się przy ulicy Rekreacyjnej 14. W basenie rekreacyjnym pozostaje do dyspozycji wiele ciekawych atrakcji. Dużą zaletą jest możliwość kupienia biletów online.

10. Papugarnia

Może być główną atrakcją urodzinowej imprezy lub jedną z wielu. Papugarnia jest zlokalizowana przy ulicy Połczyńskiej 73. Przed wejściem na teren obiektu warto upewnić się, że dzieci wiedzą, jak należy zachowywać się w towarzystwie ptaków.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.