10 najlepszych miejsc na urodziny dla dzieci w Sosnowcu

urodziny dla dzieci sosnowiec

Jak powinno wyglądać idealne przyjęcie urodzinowe dla dziecka? Ważni są goście i pyszne przekąski, ważna jest też dobra zabawa i bezpieczeństwo. Z jakich rozwiązań mogą skorzystać ci rodzice, którzy chcą zorganizować udaną imprezę dla dziecka w Sosnowcu?

1. Ninja Park Atrakcji

Ninja Park Atrakcji to jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w regionie. Na małych gości czekają tu baseny piankowe, tory przeszkód o zróżnicowanym stopniu trudności oraz zjeżdżalnie. Można tu poszaleć na trampolinie, można zmierzyć się ze ścianką wspinaczkową lub wieżą pajęczyn. Dla co z urodzinami? Na małych solenizantów czeka świetna zabawa w Sali pełnej atrakcji i smacznych przekąsek.

2. TRAMP KLUB Sosnowiec

Urodziny w parku trampolin to jedna z ciekawszych propozycji dla aktywnych dzieci i ich przyjaciół. TRAMP KLUB to miejsce znane z licznych trampolin, na których codziennie można ćwiczyć pod czujnym okiem instruktorów, to również zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci, które są organizowane cyklicznie. Dodatkową ofertą klubu są przyjęcia urodzinowe, podczas których zabawę w parku trampolin można połączyć z uroczystością przy suto zastawionym stole.

3. Ściana Wspinaczkowa Poziom 450

Poziom 450 w Sosnowcu to ściana wspinaczkowa, dmuchana ścianka i moc atrakcji dla aktywnych dzieci. Jedną z nich są imprezy urodzinowe, podczas których solenizant i jego goście mogą spędzić czas pod opieką animatorów i instruktorów. Na gości czeka kilka urodzinowych wariantów, zatem dla każdego znajdzie się odpowiednie rozwiązanie.

4. Kołowrotka

Urodziny na torze do jazdy na wrotkach? W Sosnowcu to jedna z popularniejszych propozycji. Kto odwiedzi wrotkarnię na ulicy Teatralnej, ten będzie mógł z takiej oferty skorzystać. Dobra muzyka, tory do jazdy i wrotki sprawią, że mali miłośnicy dobrej zabawy długo będą wspominać takie przyjęcie.

5. Pan Korek Laboratorium

W laboratorium Pana Korka można korzystać z bogatej oferty wykładów i pokazów, dostosowanych poziomem do możliwości dzieci przedszkolnych i szkolnych. U Pana Korka można też zorganizować naukowe przyjęcie urodzinowe, podczas którego mali goście będą mogli odkrywać tajemnice akustyki lub alchemii. Możliwości jest sporo, zatem dla każdego malucha znajdzie się dobre rozwiązanie.

6. Tor Kartingowy AUTODROM

Tory kartingowe, szkoła dla początkujących i restauracja – takie zestawienie sprawia, że zorganizowanie imprezy urodzinowej staje się prostym zadaniem. A ponieważ obiekt został niedawno poszerzony o kręgielnię, możliwości zaplanowania tu urodzinowej zabawy dla dziecka i jego przyjaciół stają się jeszcze szersze.

7. Doświadczalnia Mysłowice

Z Sosnowca przez problemów można dotrzeć do Mysłowic, w których na małych naukowców czeka wyjątkowe miejsce. To Doświadczalnia, w której dzieci mogą zdobywać nowe umiejętności interpersonalne i poszerzać swoje zainteresowanie nauką. To idealne miejsce na urodziny dla kreatywnych dzieci i ich znajomych. Co można wybrać? Urodziny z chemią fizyką lub biologią w roli głównej. Można też postawić na urodziny kulinarne, podczas których dzieci wspólnie pracują nad deserami.

8. Drewniany Konik

Na ulicy Zamkowej, w pobliżu stadionu, czeka eko-bawialnia, w której maluchy mogą miło spędzić czas na świetnej zabawie. Dorośli mogą tu odpocząć przy zdrowych deserach i pysznej kawie, dzieci – spędzać czas z rówieśnikami i uczestniczyć z licznych warsztatach i zajęciach z animatorami. Drewniany Konik jest też dobrym miejscem na urodzinowe przyjęcie, podczas którego żadnemu dziecku nuda nie zagrozi.

9. Baby-Fit

Bawialnia Baby-Fit to Centrum Rozwoju i Rekreacji, które powstało przy Fitness Clubie Power-Fit. Dzięki temu rodzice mogą trenować, a w tym czasie ich pociechy mogą bezpiecznie spędzać czas w bawialni. W miejscu tym czeka m.in. kącik telewizyjny, Małpi Gaj i sala zabaw dla najmłodszych dzieci, czekają też sale urodzinowe, w których można zorganizować udaną imprezę urodzinową.

10. Ninja Planet

W sąsiadującej z Sosnowcem Czeladzi czeka Ninja Planet – sala zabaw, w której rodzice mogą korzystać z kawiarni, a dzieci szaleć w salach pełnych zabawek. W miejscu tym można również zorganizować udaną imprezę urodzinową. Czekają tu cztery pakiety (m.in. Galaktyka i Gwiezdny Pył), różniące się zestawem przekąsek i listą atrakcji. Wielkim powodzeniem cieszy się pakiet FLUO, kuszący ciekawym wystrojem sali i możliwością ozdabiania ciała neonowymi tatuażami.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.