5 najlepszych miejsc na urodziny dla dzieci w Pabianicach

urodziny dla dzieci pabianice

Pabianice to miejscowość z bardzo wieloma ciekawymi miejscami i atrakcjami, zarówno dla dorosłych, jak też dla dzieci. Dzięki temu rodzice bez problemów mogą zapewnić swoim pociechom niezapomnianą rozrywkę. Obecnie niezwykle modne stało się, aby urodziny dziecka organizować nie w domu, ale w ciekawym miejscu, które zapewnia interesując atrakcje dla wszystkich zaproszonych maluchów. Warto wiedzieć, gdzie skierować swoje kroki, chcąc zorganizować w tym mieście urodziny dla dziecka.

1. Edurobotyka Pabianice – niezapomniana zabawa

Jednym z miejsc, które niezwykle chętnie jest wybierane przez rodziców jako lokal na organizacje urodzin jest Edurobotyka. Tutaj łączy się zabawa z edukacją, bowiem motywem przewodnim tego miejsca są klocki Lego w każdej odsłonie. Młodsze dzieci mogą oddawać się przyjemności poznawania świata i budowania z klocków takich jak Duplo, zaś starsze pociechy mogą poznać tajniki łączenia klocków Lego z elementami robotyki, czyli specjalnie do nich zaprojektowanymi układami elektronicznymi. Dzięki nim gotowe konstrukcje mogą się poruszać. Z pewnością urodziny w takiej atmosferze będą niezapomniane dla zaproszonych na imprezę małych gości.

2. Urwisowo Pabianice

Urwisowo w Pabianicach to sala zabaw, która zapewnia szczególnie młodszym dzieciom niezapominaną rozrywkę. Zaletą tego miejsca jest przede wszystkim duża powierzchnia i duża ilość rozrywek. Główną atrakcją jest tak zwany małpi gaj, gdzie dzieci mogą wyszaleć się korzystając z bezpiecznych ścieżek, labiryntów czy basenu z kulkami. W przypadku organizacji urodzin rodzice mogą zarezerwować salę na określony czas, a także liczyć na przygotowanie dla nich poczęstunku jak również ciekawych atrakcji.

3. Park linowy

Park linowy to kolejna atrakcja w Pabianicach, która może być również doskonałym miejscem na organizację urodzin. Oczywiście ze względu na warunki pogodowe, najlepiej organizować tam urodziny w sezonie letnim. Jednak moc atrakcji sprawi, że na pewno będzie to niezapomniana przygoda dla wszystkich. Doskonale sprawdza się jako miejsce na urodziny dla nieco starszych dzieci, ze względu na znajdujące się w nim atrakcje.

4. Alpakowa Polana

Wprawdzie nie w samym centrum Pabianic, ale na uboczu znajduje się niezwykle interesujące miejsce, czyli Alpakowa Polana. Jak sama nazwa pozwala się domyślić, główną atrakcją tego miejsca są przepiękne alpaki. Bez problemu można tam zorganizować urodziny dla dziecka, a zaproszone dzieci zapoznają się nie tylko z alpakami, ich codziennym życiem i przyzwyczajeniami, ale również spędzą aktywnie czas na świeżym powietrzu.

5. Da Grasso

Pizzeria Da Grasso w Pabianicach umożliwia również organizacje urodzin dla osób w każdym wieku. Pizza bowiem smakuje wszystkim, zarówno dzieciom jak i dorosłym. Decydując się na organizacje urodzin dziecka w tym miejscu, bez problemu można zarezerwować miejsca dla odpowiedniej ilości osób jak również liczyć na bezproblemową obsługę.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.