10 najlepszych miejsc na urodziny dla dzieci w Pile

urodziny dla dzieci piła

Zbliża się data urodzin Twojego dziecka? Zastanawiasz się, jakie atrakcje dostępne są w Pile? Jeśli tak, jesteś w odpowiednim miejscu. Poniżej znajdziesz opisy miejsc, które warto odwiedzić w tym ważnym dniu.

Najlepsze miejsca na urodziny dla dzieci w Pile

W Pile dostępne są różnorodne atrakcje zarówno dla młodszych, jak i nieco starszych dzieci. Oto lista dziesięciu najlepszych:

1. Pilu

Sala zabaw zlokalizowana przy ulicy Rodla 6. Jest to największe tego rodzaju miejsce w Wielkopolsce. Na dzieci czekają tutaj różnorodne atrakcje jak na przykład basen wypełniony kolorowymi kulkami, zjeżdżalnie, czy też ścianka wspinaczkowa. Każdy maluch znajdzie tutaj coś dla siebie. Szczegóły na temat oferty możesz znaleźć na profilu sali zabaw na Facebook’u.

2. Mały inżynier

Centrum edukacji zlokalizowane przy ulicy Bydgoskiej 23. Oferta sprawdzi się w dniu urodzin bardzo dobrze, jeśli poza dobrą zabawą ważna jest także nauka w przyjaznych warunkach. Specjalnością firmy jest organizacja atrakcji urodzinowych w wybranym miejscu lub z dojazdem do domu klienta. Warto zwrócić uwagę także na oferowane warsztaty i kursy, aby zadbać o dobrą zabawę połączoną z wartością edukacyjną na co dzień.

3. Lider

Sala zabaw zlokalizowana przy ulicy Bydgoskiej 135. Dzieci mogą pograć tutaj w cymbergaja, pobawić się w basenie wypełnionym kolorowymi kulkami, pozjeżdżać na zjeżdżalni i nie tylko. Dużą zaletą oferty jest przyjemna dla oka sala zabaw wyposażona we wszystko to, co potrzebne do świętowania. Chcesz poznać szczegóły? Jeśli tak, odwiedź profil sali zabaw na Facebook’u.

4. Jump Extreme

Miejsce, w którym można spędzić cały dzień. Atrakcji jest bowiem tak wiele, że trzeba zarezerwować sobie kilka godzin na zabawę. Obiekt znajduje się przy ulicy Warsztatowej 8. Dzieci mogą tutaj poskakać na trampolinach prostych i skośnych, pograć w koszykówkę, skorzystać z areny gladiatora, pograć w mini golfa w klimacie Star Wars i nie tylko. Szczegóły na temat oferty znajdziesz na stronie internetowej Parku Rozrywki.

5. GeoPark

Park linowy zlokalizowany w Pile-Płotki. Warto się tutaj wybrać, jeśli liczy się aktywna zabawa na świeżym powietrzu. Dostępne są 2 trasy z 34 przeszkodami. Różny poziom trudności sprawia, że zarówno mniej, jak i nieco bardziej zaawansowani znajdą opcję dla siebie. Warto wspomnieć, że jest tutaj także mini park linowy przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 lat.

6. Escape room Locked

Bardzo dobra propozycja dla fanów zagadek i ekscytujących przeżyć. Obiekt znajduje się przy ulicy Bydgoskiej 26A. Escape room oferuje różne pokoje tematyczne, jednak nie każdy będzie odpowiedni dla dzieci. Nastolatkowie mogą skorzystać na przykład z oferty Indiana Jones i Świątynia Majów. Uczestnicy wcielają się w role odkrywców, którzy muszą przemierzyć dżunglę.

7. Bowling Rodło

Aby skorzystać z atrakcji tego miejsca, trzeba udać się pod adres: Aleja Piastów 15. Każdy fan gry w kręgle poczuje się tutaj na pewno bardzo dobrze. W ramach imprezy urodzinowej dzieci mogą nie tylko pograć w kręgle, ale także zjeść smaczną pizzę i cieszyć się smakiem wybranego napoju. Więcej informacji na temat oferty znajdziesz na stronie internetowej obiektu.

8. Aquapark strefa z basenami

Wodne szaleństwa mogą być główną atrakcją urodzinowego spotkania. Obiekt znajduje się przy ulicy Artura Grottgera 4. Dostępne są tutaj różne atrakcje wodne jak na przykład basen rekreacyjny z gejzerami, zjeżdżalnie wodne, dysze masujące. Warto wspomnieć także o dobrze wyposażonej strefie dla najmłodszych pociech.

9. Aquapark, tenis i lodowisko

To kolejne atrakcje godne uwagi, z których można skorzystać na terenie obiektu zlokalizowanego przy ulicy Artura Grottgera 4. Można tutaj zagrać zarówno w tenis stołowy, jak i ziemny. Szczegółowe informacje możesz znaleźć na stronie internetowej Aquaparku.

10. Park na Wyspie

Spodoba się tutaj każdemu, kto lubi spędzać czas aktywnie i na świeżym powietrzu. Można tutaj nie tylko spacerować, ale także skorzystać z dobrze wyposażonego placu zabaw dla dzieci.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.