10 Najlepszych Miejsc na Urodziny dla Dzieci w Lublinie

urodziny dla dzieci lublin

Lublin to miasto przyjazne dzieciom, a liczne atrakcje dla najmłodszych są na to najlepszym dowodem. Z jakich rozwiązań mogą skorzystać ci rodzice, którzy chcą w tym mieście urządzić przyjęcie urodzinowe dla swej pociechy? Oto 10 miejsc, które cieszą się dużym powodzeniem i wśród dzieci, i ich opiekunów.

1. KOZIOŁEK. Centrum Rozrywki dla Dzieci

Centrum Rozrywki KOZIOŁEK przyciąga małych gości placem zabaw, interaktywnymi grami oraz automatami do gry. Dumą centrum jest multimedialna podłoga z grami zręcznościowymi, dzięki którym nuda nikomu tu nie zagrozi. Wielkim powodzeniem cieszy się tu również strefa urodzinowa, w której można zorganizować wspaniałe przyjęcie.

2. Kids’ Club. Centrum Rekreacyjno-Edukacyjne dla Dzieci

Kids’ Club to miejsce, w którym dzieci mogą bawić się z rówieśnikami, a jednocześnie poszerzać wiedzę o świecie i pracować nad swoją sprawnością ruchową. Ciekawe konstrukcje z torami przeszkód o zróżnicowanym stopniu trudności, samochody, gry zręcznościowe – oto atrakcje, które robią wrażenie na małych gościach. Przyjęcie urodzinowe w takim otoczeniu będzie zatem strzałem w dziesiątkę, szczególnie gdy w pakiecie znajdzie się miejsce na ulubione przekąski.

3. Fabryka Fantazji

Fabryka Fantazji to klubokawiarnia,  której można odpocząć przy zdrowym posiłku i spędzić czas na dobrej zabawie. Organizowane tu urodziny to idealne rozwiązanie dla tych opiekunów, którym zależy i na ciekawych atrakcjach, i na bezpieczeństwie dzieci. Przekąski podane w pięknie udekorowanych salach, zabawy w basenach z piłeczkami i skręcanie balonów w towarzystwie animatora – oto wybrane atrakcje, z jakich można skorzystać w tym miejscu.

4. Super IQ — Centrum Nauki i Zabawy

Urodziny w Super IQ to świetna propozycja dla małych fanów nauki. W specjalnych salach zabaw mali goście mogą spędzać czas na tworzeniu budowli z klocków, mogą też wspólnie mierzyć się z licznymi zagadkami i łamigłówkami. Ciekawą propozycją są też urodziny w EDUbawialni, w której przyjęcie urodzinowe łączy się z warsztatami edukacyjnymi i artystycznymi.

5. Leopark

Leopark to największa sala zabaw w Lublinie, chętnie odwiedzana przez małych solenizantów. Jak może wyglądać przyjęcie? Wśród dostępnych atrakcji pojawiają się m.in. skoki na trampolinie i wyścigi samochodowe, pełne tajemnic labirynty i suche baseny. Do tego przekąski i gry z animatorami, którzy zadbają o dobre nastroje dzieci.

6. LaserCity Lublin

Wizyta w laserowym miasteczku to świetna propozycja dla tych, którzy lubią zabawy w wirtualnej rzeczywistości. Kuszą Laserowa Strzelnica i Paintball, kuszą też zabawy w Saper Box. Dla małych miłośników gier i zabaw, jest to wymarzone miejsce na urodzinowe przyjęcie i wspólną zabawę z rówieśnikami.

7. Mania Skakania

Mania Skakania to świetnie miejsce na urodzinowe przyjęcie dla dzieci wykazujących się dużą aktywnością. W tym parku trampolin nuda z pewnością im nie zagrozi, a urodziny w Sali Zabaw sprawią wiele radości małym solenizantom. W jej trakcie można korzystać z trampolin i innych atrakcji, odpoczywać w specjalnym boksie i cieszyć się smakiem ulubionych przekąsek.

8. Coolki

Coolki to kawiarnia i sala zabaw dla dzieci, w której można zorganizować udane przyjęcie urodzinowe. Na co mogą liczyć tu maluchy? Na pyszne przekąski i zabawy, które pozwolą im miło spędzić czas. A że są to zabawy pobudzające kreatywność oraz zajęcia uczące samodzielności, urodzinowe przyjęcie przyniesie wszystkim uczestnikom wiele korzyści.

9. Cafe Baby House

Cafe Baby to klubokawiarnia stworzona z myślą o rodzicach z dziećmi, którzy chcą odpocząć od szarej rzeczywistości w przyjemnym otoczeniu. Dorośli mogą odpoczywać w kawiarni, podczas gdy ich pociechy świetnie bawią się w Małpim Gaju. W miejscu tym można również zorganizować przyjęcie urodzinowe, które umilą zarówno pyszne wypieki, jak i pomysłowi opiekunowie. Ciekawe animacje to moc dobrej zabawy, bez której dziecięce przyjęcie urodzinowe nie może się obejść.

10. Centrum Rozrywki Bajkowy Labirynt

Bajkowy Labirynt jest dobrym miejscem na przyjęcie urodzinowe dla dzieci. W sali zabaw mieszczącej się w Centrum Handlowym VIVO! Lublin czekają liczne atrakcje oraz doświadczeni opiekunowie, dzięki którym solenizant i jego goście spędzą wspólnie czas w przyjemny sposób.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.