10 najlepszych miejsc na urodziny dla dzieci w Jastrzębiu-Zdroju

urodziny dla dziecka jastrzębie-zdrój

Urodziny to dla wielu dzieci bardzo ważne wydarzenie. Jeśli szukasz atrakcji, które zachwycą Twoją pociechę, jesteś w odpowiednim miejscu. Poniżej znajdziesz opis kilku najlepszych miejsc na urodziny dla dzieci w Jastrzębiu-Zdroju.

Najlepsze miejsca na urodziny dla dzieci w Jastrzębiu-Zdroju

Niezależnie od tego, ile lat ma Twoja pociecha i co najbardziej lubi robić, w Jastrzębiu-Zdroju na pewno znajdziesz atrakcje, które sprawdzą się doskonale w dniu urodzin i nie tylko. Oto kilka godnych uwagi propozycji:

1. Bajkolandia

Obiekt znajduje się przy ulicy Opolskiej 1. Sala Zabaw to świetna propozycja dla maluchów, które lubią spędzać czas aktywnie i różnorodnie. Można skorzystać tutaj z atrakcji takich jak zjeżdżalnie, czy też baseny wypełnione kulkami. Więcej  szczegółów na temat oferty tego miejsca możesz znaleźć na profilu obiektu na Facebook’u.

2. World of Paintball

Aby skorzystać z atrakcji tego miejsca, trzeba udać się pod adres: Rolnicza 67D. Nawet jeśli solenizant lub jego goście nie próbowali swoich sił w rozgrywce tego typu, ta atrakcja może okazać się strzałem w dziesiątkę. Dostępne są różne scenariusze jak na przykład 2 flagi, dominacja, sztrum. Opis każdego znajdziesz na stronie internetowej obiektu. Pracownicy dbają o to, aby oferta była dostosowana do indywidualnych oczekiwań. Warto wspomnieć, że paintball to bezpieczna rozrywka, a więc sprawdzi się w przypadku dzieci.

3. Bowling CLUB & Cocktail BAR

Obiekt mieści się przy ulicy Harcerskiej 1b. Każdy mały fan gry w kręgle poczuje się tutaj bardzo dobrze. Dostępne są aż 4 różne pakiety, dzięki czemu bez trudu znajdziesz opcję dostosowaną do preferencji i możliwości. Czas imprezy urodzinowej w tym miejscu wynosi 2 godziny.

4. Park Zdrojowy

Warto się tutaj wybrać, aby spędzić czas aktywnie i na świeżym powietrzu. W tym przypadku liczy się odpowiednie podejście rodziców i ich kreatywność. Świetnie sprawdzą się różne zabawy. Można na przykład poszukać wcześniej ukrytych skarbów lub wypatrywać roślin, czy też zwierząt, a następnie spróbować je narysować. Opcji jest naprawdę wiele. Plan urodzin w Parku Zdrojowym warto opracować odpowiednio wcześniej, aby spotkanie wypadło dobrze i przebiegało w swobodnej atmosferze.

5. Ośrodek Wypoczynku Niedzielnego

Obiekt znajduje się przy ulicy Kazimierza Wielkiego. Wodny plac zabaw, tężnia solankowa i park widokowy to największe zalety tego wyjątkowego miejsca. Warto się tutaj wybrać, jeśli chcesz zorganizować ciekawe spotkanie urodzinowe z aktywnościami na świeżym powietrzu.

6. Boisko sportowe

Można znaleźć je w różnych lokalizacjach. Szczegóły są dostępne na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu-Zdroju. Wystarczy zabrać ze sobą to, co potrzebne do gry w piłkę nożną, napoje i przekąski i przepis na rozrywkę urodzinową gotowy. Pamiętaj jednak, aby wcześniej upewnić się, że wejście na teren boiska sportowego będzie możliwe. Dane kontaktowe znajdziesz także na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Weź pod uwagę również to, że nie każde dziecko interesuje się piłką nożną.

7. Kryta pływalnia Laguna

Znajduje się przy ulicy Warszawskiej 11. Spodoba się tutaj każdemu małemu fanowi wodnych zabaw i aktywnych sposobów na spędzanie czasu. Szczególną uwagę warto zwrócić na rekreacyjne zajęcia w wodzie. Grafik wejść ogólnodostępnych, a także cennik biletów jest dostępny na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu-Zdroju.

8. Siłownie zewnętrzne

Sprawdzają się świetnie jako jedna z kilku atrakcji na liście urodzinowej. Aktywność może być świetną zabawą. Ciekawą opcją jest zorganizowanie zawodów sportowych, czy też zabawa w lekcję wychowania fizycznego. Po zabawie na terenie zewnętrznej siłowni warto wybrać się do restauracji serwującej różnorodne smaczne potrawy i napoje. Czasami proste rozwiązania sprawdzają się najlepiej. Listę siłowni zewnętrznych znajdziesz na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu-Zdroju.

9. Dram Park Ochaby

Kompleks rozrywkowo-rekreacyjny znajduje się około 21 km od Jastrzębia-Zdroju, ale zdecydowanie warto pokonać ten dystans. Można skorzystać tutaj z wielu ciekawych atrakcji jak na przykład park owadów king size, park linowy, czy też wieża mocy.

10. Leśny Park Niespodzianek

Zlokalizowany w Ustroniu, a więc około 40 km od Jastrzębia-Zdroju. Dostępne są tutaj atrakcje takie jak sowiarnia, sokolarnia, czy też aleja bajkowa. Zdecydowanie warto wybrać się do Leśnego Parku Niespodzianek.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.