5 najlepszych miejsc na urodziny dla dzieci w Gnieźnie

urodziny dla dzieci gniezno

O czym należy pamiętać podczas urządzania przyjęcia urodzinowego dla dzieci? O dobrej zabawie, odpowiednich przysmakach i stworzeniu takich warunków, w których maluchy będą mogły bezpiecznie świętować. Kto nie chce mierzyć się z takimi wyzwaniami, ten może skorzystać z profesjonalnego wsparcia. Gdzie można urządzić urodzinowe przyjęcie dla dzieci w Gnieźnie? Oto 5 najlepszych miejsc.

1. ZiP Zabawa i Programowanie

ZiP to miejsce idealne dla małych programistów oraz dla dzieci, które chętnie uczestniczą w warsztatach i zajęciach edukacyjnych. Zabawy z klockami LEGO i wspólne tworzenie robotów mogą się okazać idealnymi formami zabawy podczas urodzinowych warsztatów.

2. BAZA Centrum Kreatywnej Edukacji

BAZA to idealne miejsce dla dzieci, które lubią zabawy przy muzyce oraz zajęcia z rysunków. W ofercie Centrum nie brak też warsztatów oraz zajęć adaptacyjnych, wielkim powodzeniem cieszą się też kreatywne urodziny. W ich trakcie można łączyć zabawę z nauką kodowania lub chemicznymi eksperymentami, można też tworzyć las w szkle lub bawić się w urodzinowym SPA.

3. JUPILAND Centrum Zabaw dla Dzieci

JUPILAND to sala zabaw, w której maluchy mogą bezpiecznie spędzać czas pod czujnym okiem animatorów. To również jedno z tych miejsc w Gnieźnie, w których dzieci mogą liczyć na udane przyjęcie urodzinowe. Na co można postawić? Na podstawowy pakiet z prostym poczęstunkiem i dwugodzinną zabawą, lub na pakiet poszerzony o 2 godziny zajęć z animatorką. Przyjęcie urodzinowe można też poszerzyć o dyskotekę lub naukę szycia, można też zaprosić na imprezę ulubioną postać z bajki.

4. Klub Zabaw Fantazja

Fantazja to popularny klub zabaw, w którym małym gościom nuda nie zagrozi. Na gości czekają tu liczne zjeżdżalnie, trampoliny i tory przeszkód, których pokonanie będzie wyjątkową przygodą. Czekają też sale urodzinowe z przekąskami, dmuchańce oraz oryginalne zabawy z animatorami.

5. Bowling Pub NEST

W hotelu NEST czeka na gości kręgielnia, w której i dorośli, i dzieci mogą spędzić czas na świetnej zabawie. W kręgielni tej można również zorganizować przyjęcie urodzinowe dla małego solenizanta i jego gości. Na co można liczyć? Na świetną zabawę, smaczne przekąski i przyjazną atmosferę.

5/5 - (liczba ocen: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.